Zlínsko – Ostrava B 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vrchovina 3:3 (kon.) | Kroměříž – Uničov 1:2 (kon.)
FC Velké Meziříčí
3:3 (3:0)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Pátek 23.08.2019, 17:00 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

Skončilo utkání dvou rozdílných poločasů. Ten první ovládl domácí Velmez, který si do šaten odnesl vedení 3:0. Po změně stran však hosté z Vrchoviny zabrali, rychle snížili na rozdíl jediného gólu a nakonec duel dotáhli k remíze. (18:53:48)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Lukáš Smetana (SFK Vrchovina).

90+2
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Luboš Zbytovský, přichází Aaron Donkor.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Marek Svoboda (SFK Vrchovina).

85
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Wolker, přichází Petr Duda.

84
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Hosté dotahují stíhací jízdu k vyrovnání! Postaral se o to LUKÁŠ SMETANA.

80
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Josef Švanda, přichází Luboš Chloupek.

74
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Antonín Plichta, přichází Pavel Simr.

71
    Hosté se tlačí za vyrovnáním. Ve druhém poločase hodně ožili. Do konce zápasu chybí zhruba dvacet minut.

67
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Martin Puža, přichází Patrik Mucha.
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavel Mezlík, přichází Jaroslav Dufek.

59
    A máme tu opravdu drama! TOMÁŠ SKALNÍK snižuje na rozdíl jediného gólu.

57
    Žlutou kartu dostává Martin Puža (FC Velké Meziříčí).

53
    Hostům se podařilo poměrně brzy po nástupu do druhé půle snížit zásluhou TOMÁŠE DUBY! Uvidíme, zda dokáží duel ještě více zdramatizovat.

46
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Michal, přichází Michal Skalník.
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Jakub Vašíček, přichází Ondřej Vícha.

46

První poločas nakonec vyzněl jednoznačně pro Velké Meziříčí, které vede nad Vrchovinou 3:0. Hosté přitom začali aktivně, ale inkasovaný gól v 18. minutě je hodně zchladil a od té doby už byl lepší domácí celek.

45+1

Martin Augustin

Branky: 19. Šuta, 32. Plichta, 45+1. Dolejš – 53. Duba, 59. Skalník, 84. Smetana

Karty:   33. Komínek (VEM), 57. Puža (VEM) – 90. Svoboda (VRC), 90+3. Smetana (VRC)

FC Velké Meziříčí: Kolář – Puža (67. Mucha), Kriegsmann, Dolejš, Šuta, Mezlík (67. Dufek), Plichta (74. Simr), Řezáč, Demeter, Pavlík, Komínek (C).
    Náhradníci: Kruba – Šimáček, Simr, Mucha, Kotoun, Dufek.

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Šmída – Švanda (80. Chloupek), Wolker (85. Wolker), Smetana, Michal (C) (46. Skalník), Svoboda, Batelka, Skalník, Vašíček (46. Vícha), Zbytovský (90+2. Donkor), Duba.
    Náhradníci: Maňák – Vícha, Skalník, Donkor, Chloupek, Duda, Zambe.

Rozhodčí: Křepský – Antoníček, Silný