Zlínsko – Ostrava B 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vrchovina 3:3 (kon.) | Kroměříž – Uničov 1:2 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
1:2 (0:1)
SK Uničov
Pátek 23.08.2019, 17:30 • Kroměříž • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:22:44)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 12:16.

Je konec. Uničov nakonec vyválčil na půdě Kroměříže tři body za výhru 2:1. O jedinou branku se v prvním poločase postaral ve 21. minutě Patrik Strnad a Uničov tak vedl zaslouženě 1:0. V 75. minutě zvýšil náskok hostů Tomáš Macháček. V 88. minutě domácí získali penaltu, kterou proměnil Jan Silný. Domácí ale druhou branku už vstřelit nedokázali.

90+2

90+2
    Posléze uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok Lukáš Hapal a za nevhodné chování Kofroň.

90+1
    Hosté nyní získali autové vhazování na pravé straně a snaží se držet míč u rohového praporku.

90
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Vasiljev.

90
    Následný roh ovšem žádné nebezpečí nepřinesl a bude to pouze odkop od brány Uvízla.

89
    Kroměříž tato branka hodně nakopla a nyní se domácí dostali do šance, ale střela byla zblokována a následuje tak rohový kop!

88
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Domácí snižují na 1:2! K pokutovému kopu se postavil zkušený střelec JAN SILNÝ, který si počkal na pohyb brankáře a následně zakončil bezpečně k levé tyči, zatímco brankáře Uvízl šel na druhou stranu.

87
    Byla nařízena penalta pro Kroměříž! Domácí mužstvo získalo volný kop, po jehož centru do šestnáctky zahrál hostující hráč rukou! Konec zápasu tak nabízí nečekané drama.

86
    Ale obrana Uničova si s centrem opět poradila a odkopla balón do bezpečí.

85
    Slavia ale může ještě ohrozit branku soupeře z rohového kopu.

84
    Uničov je u míče a jde vidět, že domácí už tento zápas ve svých hlavách vzdali a nemohou se dostat do nějaké šance.

Dnešní utkání sleduje 234 diváků.

82
    Málem to bylo už 3:0 pro hosty, ale lob skončil těsně nad bránou!

81
    Ovšem ani tentokrát roh Slavie nepřinesl nějaké vzrušení a dopředu tak jde Uničov.