FK Senica
1:3 (1:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
Pátek 23.08.2019, 19:00 • Štadion FK Senica, Senica • Niké liga • 6. kolo

Ačkoliv FK Senica zcela ovládla 25 minut druhé půle, avšak své šance trestuhodně zahazovala tak rychle přišel trest v podobě dvou branek Ďubka a Jaroviče a utkání již skončilo 1:3. Zlaté Moravce si tak připisují tři body do tabulky po výborném výkonu kapitána Tomáše Ďubka. Mějte hezký zbytek večera. (20:59:09)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:30.

90+5

90+4
    Domácí hráči byli ve středu pole zablokováni.

90+3
    Domácí hráč se nedostal po přímém kopu ke střele, jelikož výborně a včas zasáhl brankář Pindruch.

90+2
    Dle asistenta rozhodčího byl faulovaný u postranní čáry Saddam Sulley.

90+1
    Castaňeda byl zablokovaný – rohový kop pro celek FK Senica!

90
    Sudí nastaví 4 minuty!

89
    Ošetřován je i další spoluhráč Klapana jmenovitě Jakub Krč.

89
    Nepříjemný souboj v podobě ostrého skluzu a nejvíce to odnesl fyzicky na vlastní kůži Mihovil Klapan.

88
    Jarovič před pokutovým územím zakončoval na způsob spíše slepého než jednookého krále či v jeho případě střelce.

87
    Přímý kop z dobré pozice pro domácí celek žádný zázrak nepřinesl.

86
    Před pokutovým územím se hloupého faulu dopustil Anton Sloboda a ještě navíc se velmi diví.