Česko – Finsko | 4:2 (kon.) |
Japonsko – Česko | 6:3 (kon.) |
Finsko – Rusko | 2:1 (po pr.) | | | Švédsko – Česko | 2:0 (kon.) |
Cracovia – Košice | 5:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Osvětim | 3:2 (kon.) | | | Písek – Briançon | 2:3 (kon.) |
K. Vary – Düsseldorf | 1:2 (po pr.) |
Kometa Brno – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Bern | 5:3 (kon.) | | | Liberec – Trenčín | 0:3 (kon.) |
po prodl.
Finsko
2:1
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Rusko
Tomáš Marný
Branky a nahrávky:
30. Tervonenová (Kuoppalaová, Timonenová), 62. Parkkonenová (Suorantaová) – 5. Boriskovová (Dryndinová)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Finsko:
Lahtinenová (Laitinenová) – Yrjölaová, Timonenová, Parkkonenová, Suorantaová, Koukkulaová, Ahlskogová, Saarenpääová, Bergová – Sundelinová, Yrjänenová, Tervonenová – Vanhanenová, Lehtová, Salonenová – Antti-Roiková, Havanaová, Keränenová – Huuskonenová, Kuoppalaová, Täksová.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Volkovová (Gredzenová) – Cacynová, Šmykovová, Kovalenková, Achmetovová, Archipovová, Pankratovová, Teterinová, Lebeděvová – Boriskovová, Lidská, Dryndinová – Ichajevová, A. Petrovová, Kiričenková – Davletšinová, D. Petrovová, Butorinová – Minkinová, Volodinová, Kulakovová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Volkovová (Gredzenová) – Cacynová, Šmykovová, Kovalenková, Achmetovová, Archipovová, Pankratovová, Teterinová, Lebeděvová – Boriskovová, Lidská, Dryndinová – Ichajevová, A. Petrovová, Kiričenková – Davletšinová, D. Petrovová, Butorinová – Minkinová, Volodinová, Kulakovová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je KRISTA PARKKONENOVÁ. Asistence: Elli Suorantaová.
Autorem branky je NEA TERVONENOVÁ. Asistence: Jenniina Kuoppalaová a Anni Timonenová.
Autorem branky je VARVARA BORISKOVOVÁ. Asistence: Valerija Dryndinová.
Finsko: Lahtinenová (Laitinenová) – Yrjölaová, Timonenová, Parkkonenová, Suorantaová, Koukkulaová, Ahlskogová, Saarenpääová, Bergová – Sundelinová, Yrjänenová, Tervonenová – Vanhanenová, Lehtová, Salonenová – Antti-Roiková, Havanaová, Keränenová – Huuskonenová, Kuoppalaová, Täksová.
Rusko: Volkovová (Gredzenová) – Cacynová, Šmykovová, Kovalenková, Achmetovová, Archipovová, Pankratovová, Teterinová, Lebeděvová – Boriskovová, Lidská, Dryndinová – Ichajevová, A. Petrovová, Kiričenková – Davletšinová, D. Petrovová, Butorinová – Minkinová, Volodinová, Kulakovová.