Česko – Finsko | 4:2 (kon.) |
Japonsko – Česko | 6:3 (kon.) |
Finsko – Rusko | 2:1 (po pr.) | | | Švédsko – Česko | 2:0 (kon.) |
Cracovia – Košice | 5:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Osvětim | 3:2 (kon.) | | | Písek – Briançon | 2:3 (kon.) |
K. Vary – Düsseldorf | 1:2 (po pr.) |
Kometa Brno – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Bern | 5:3 (kon.) | | | Liberec – Trenčín | 0:3 (kon.) |
po prodl.
Finsko
2:1
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Rusko
59:16
|
Vyloučení v týmu Rusko (Irina Cacynová – 2 min., hákování).
|
|
55:00
|
Vyloučení v týmu Finsko (Pauliina Salonenová – 2 min., napadení).
|
|
40:51
|
Vyloučení v týmu Finsko (Elli Suorantaová – 2 min., sekání).
|
|
35:26
|
Vyloučení v týmu Finsko (Julia Ahlskogová – 2 min., faul loktem).
|
|
29:11
|
Vyloučení v týmu Rusko (Olga Volodinová – 2 min., hákování).
|
|
22:38
|
Vyloučení v týmu Rusko (Taťána Pankratovová – 2 min., podrážení).
|
|
21:03
|
Vyloučení v týmu Rusko (Polina Kiričenková – 2 min., hákování).
|
|
18:26
|
Vyloučení v týmu Finsko (Kiira Yrjänenová – 2 min., nedovolený zásah tělem (ženy)).
|
|
14:50
|
Vyloučení v týmu Finsko (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Pauliina Salonenová.
|
|
13:37
|
Vyloučení v týmu Finsko (Anni Timonenová – 2 min., hákování).
|
|
05:49
|
Vyloučení v týmu Rusko (Viktoria Butorinová – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
30. Tervonenová (Kuoppalaová, Timonenová), 62. Parkkonenová (Suorantaová) – 5. Boriskovová (Dryndinová)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Finsko:
Lahtinenová (Laitinenová) – Yrjölaová, Timonenová, Parkkonenová, Suorantaová, Koukkulaová, Ahlskogová, Saarenpääová, Bergová – Sundelinová, Yrjänenová, Tervonenová – Vanhanenová, Lehtová, Salonenová – Antti-Roiková, Havanaová, Keränenová – Huuskonenová, Kuoppalaová, Täksová.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Volkovová (Gredzenová) – Cacynová, Šmykovová, Kovalenková, Achmetovová, Archipovová, Pankratovová, Teterinová, Lebeděvová – Boriskovová, Lidská, Dryndinová – Ichajevová, A. Petrovová, Kiričenková – Davletšinová, D. Petrovová, Butorinová – Minkinová, Volodinová, Kulakovová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Volkovová (Gredzenová) – Cacynová, Šmykovová, Kovalenková, Achmetovová, Archipovová, Pankratovová, Teterinová, Lebeděvová – Boriskovová, Lidská, Dryndinová – Ichajevová, A. Petrovová, Kiričenková – Davletšinová, D. Petrovová, Butorinová – Minkinová, Volodinová, Kulakovová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Tomáš Marný