7. etapa: Onda - Mas de la Costa | Vítěz: Antonio Valverde (Movistar) (kon.) |
Losování základních skupin Evropské ligy | (kon.) |
David Suchý
Los základních skupin:
Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.
Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.
Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.
Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.
Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.
Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimarães.
Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.
Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.
Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Étienne, Olexandrija.
Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Başakşehir, Wolfsberg.
Skupina K: Beşiktaş Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.
Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.
Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.
Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.
Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.
Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.
Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.
Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimarães.
Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.
Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.
Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Étienne, Olexandrija.
Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Başakşehir, Wolfsberg.
Skupina K: Beşiktaş Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.
Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.
1. Sevilla, Arsenal, Porto, AS Řím, Manchester United, Dynamo Kyjev, Besiktas, Basilej, Sporting, CSKA Moskva, Wolfsburg, Lazio
2. PSV, Krasnodar, Celtic, Kodaň, Braga, Gent, Mönchengladbach, Young Boys, Astana, Ludogorec, APOEL, Frankfurt
3. St-Étienne, Karabach, Feyenoord, Getafe, Espanyol,
Malmö, Partizan, St. Lutych, Wolves, Rennes, Rosenborg, İstanbul Başakşehir
4. AZ Alkmaar, Vitória, Trabzonspor, Olexandrija, Dudelange, LASK, Wolfsberg, Slovan Bratislava, Lugano, Rangers, Kluž, Ferencváros
Skupina B: Dynamo Kyjev, Kodaň, Malmö, Lugano
Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor
Skupina D: Sporting, PSV, Rosenborg, LASK
Skupina E: Lazio, Celtic, Rennes, Kluž
Skupina F: Arsenal, Frankfurt, St. Lutych, Vitória
Skupina G: Porto, Young Boys, Feyenoord, Rangers
Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec, Espanyol, Ferencváros
Skupina I: Wolfsburg, Gent, Saint-Étienne, Olexandrija
Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Başakşehir, Wolfsberger
Skupina K: Besiktas, Braga, Wolves, Slovan Bratislava
Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan, Alkmaar