7. etapa: Onda - Mas de la Costa | Vítěz: Antonio Valverde (Movistar) (kon.) |
Losování základních skupin Evropské ligy | (kon.) |
První zápasy se odehrají 19. září, naopak druhé skupinové duely jsou na programu třetího října.
(14:00:13)
|
||
4K
|
Až nyní přichází na scénu bratislavský Slovan, který si zahraje ve skupině K. Tam čeká Besiktas, Braga a Wolves.
|
|
Na řadu přichází čtvrtý koš.
|
||
Na řadu přichází třetí koš.
|
||
Na řadu přichází druhý koš.
|
Los základních skupin:
Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.
Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.
Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.
Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.
Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.
Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimarães.
Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.
Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.
Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Étienne, Olexandrija.
Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Başakşehir, Wolfsberg.
Skupina K: Beşiktaş Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.
Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.
Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.
Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.
Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.
Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.
Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.
Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimarães.
Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.
Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.
Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Étienne, Olexandrija.
Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Başakşehir, Wolfsberg.
Skupina K: Beşiktaş Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.
Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.
David Suchý