Kobra – Slavia 3:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:0 (kon.) | Michalovce – Košice 1:3 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:3 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.) | K. Vary – Kassel Huskies 5:4 (kon.)
Žilina – Topoľčany 5:1 (kon.) | Bílina – Řisuty 9:6 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Zlín 2:3 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 3:4 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 3:2 (po pr.)
Zvolen – Detva 5:1 (kon.) | Jastrzębie – Havířov 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 11:1 (kon.)
Martin – Šumperk 3:1 (kon.) | Kolín – Dvůr Králové n. L. 5:1 (kon.) | Děčín – Engineers Prague 3:5 (kon.)
Kadaň – Chomutov 2:4 (kon.) | SHK Hodonín – Vienna Capitals B 4:3 (kon.) | Písek – Příbram 1:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Čtvrtek 05.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy

Vsetín nakonec ve vyrovnaném zápase poráží Porubu 3:2 po prodloužení a slaví vítězství v ligové generálce. Ze Vsetína přejeme příjemný zbytek večera. (21:06:04)

62:00
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín nakonec přeci jen vítězí. Lukáš Volf předvedl drzý průnik podél mantinelu až před branku, odsud propasíroval puk na číhajícího DAVIDA BŘEZINU a ten zblízka, nejspíš i s přispěním lehké teče obránce, poslal puk nad gólmanovo rameno do sítě. Asistence: Lukáš Volf.

61:01
    Rehuš na útočné modré ztratil puk, stejně se však vedlo i Ostravským o chvíli později

60:33
    Husák prověřil Gábovu pozornost, ten ale se slabou střelou neměl příliš práce

60:13
    Puku se zmocnila hostující trojice.

60:01

Hosté byli ve třetí třetině jednoznačně lepším celkem. Dlouho sice nemohli překonat výborného Gábu, nakonec jej však zásluhou Pastorovy střely pokořili, po šedesáti minutách tak svítí na časomíře zaslouženě nerozhodné skóre 2:2. Za malou chvíli budeme svědky prodloužení.

60:00

59:47
    Po souboji u mantinelu zůstal na ledě hlinka. Nakonec odjíždí po svých s krvavým šrámem na tváři. Vylučovat se ale nebude.

59:35
    Po Dudášově zblokované střele zaváhali domácí ve středním pásmu a moc nechyběli, aby hosté jeli ve dvou sami na brankáře. V poslední chvíli ale o puk přišli.

58:45
    Hosté znovu operují s pukem v útočném pásmu.

58:08
    Gába raději ukryl puk pod lapačkou, vhazovat se bude po jeho pravici.

57:51
    David Vítek se pokusil o individuální akci, byl ale odstaven už na útočné modré.

56:44
    Domácí se snaží o odpověď, ale Poruba výborně bruslí, Vsetín se tak nemůže dostat s pukem do útočného pásma.

55:02
    A hosté mohli dokonat obrat, Sikora ale tvrdou ranou z pravého kruhu přestřelil.

54:30
    Poruba právě vstřelila branku!
    nyní už se ale hosté dočkali zaslouženého vyrovnání. Hned po vhazování vypálil od modré TOMÁŠ PASTOR. Puk prolétl houštinou těl a zapadl pod břevno domácí klece. Pět minut před třetí sirénou tak začínáme od znova. Asistence: Michal Hlinka.

54:26
    Káňovo nahození od mantinelu nečinilo Gábovi problém.

54:21
    Při hostujícím přečíslení dva na jednoho se Valaši stihli vrátit a střelu zblokovali do ochranné sítě.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 11. Tůma (Procházka, Ondračka), 32. Doktor (Vítek, Holomek), 62. Březina (Volf) – 11. Zdeněk (Svačina, Rudl), 55. Pastor (Hlinka)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Dudáš, Hryciow, Jeřábek, Holomek, Ondračka, Teper, Slováček – Vítek, Doktor, Šilhavý, Hořanský, Dostálek, Karafiát, Rehuš, Volf, Tůma, Jonák, Procházka, Březina.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Pastor, Dluhoš, Dundáček, Urbanec, Husák, Hrdinka, Rudl – Kanko, Nejezchleb, Hlinka, Hudeček, Zdeněk, Gřeš, Obdržálek, Svačina, Jáchym, Toman, Sikora, Káňa.

Rozhodčí: Kovařčík, Vaněk – Hradil, Novák