Valladolid – Granada 1:1 (kon.) | Real Betis – Levante 3:1 (kon.) | Barcelona – Villarreal 2:1 (kon.)
Real Betis
3:1 (1:1)
Levante UD
Úterý 24.09.2019, 20:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga • 6. kolo

On-line přenos končí, na počtenou! (22:03:04)

Real Betis po obratu porazil Levante 3:1 a vyrovnal svou bilanci na 2-2-2. Otáčet nepříznivý vývoj musel už od 7. minuty, kdy se prosadil Hernâni. Vyrovnání přišlo z kopačky Lorena těsně před přestávkou a stejný hráč na začátku druhé půle poslal svůj tým do vedení. Uklidňující trefu pak v 67. minutě přidal Iglesias.

Držení míče: 57% : 43%.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:9. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:9.

90+4

90+3
    Hráči vedoucího celku se přesunuli na útočnou polovinu, kde zápas s největší pravděpodobností dohrají.

90+1
    Od oslav je dělí čtyři minuty.

90
    Snahu vykřesat jiskřičku naděje projevil také Morales, ale ani jeho akrobatické zakončení v síti neskončilo. Domácí jsou vítězství blíž a blíž.

89
    Před uskutečněným střídáním Lainez (Real Betis) vypálil vysoko nad branku a na opačné straně teď Martí (Levante) nastřelil jednoho z obránců.

88
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Raúl García.

86
    Hráči Realu Betis se v závěru poněkud zatáhli. Bránit výhru jsou odhodlaní za každou cenu.

84
    Centr mířil na bližší tyč a skončil na hlavě obránce, který balon dopravil do bezpečí.

83
    Fotbalisté Levante se k míči přesto dostali a po odvráceném vzdušňáku rozehrají roh.

82
    Domácí klidní hru kombinací na svém území ve snaze nepustit balon z kopaček.

80
    Ofsajd týmu Levante.

78
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Cristian Tello.

78
    Zaútočili tak hosté a ti neměli daleko ke kontaktní brance! Mayoral ji měl vlastně už na hlavě, ale v nadějné příležitosti selhal.

78
    Domácí by mohli jít ve třech proti třem, kdyby balon získali férovým způsobem.

77
    Probíhá přestávka na občerstvení.

Lukáš Jasoněk

Branky: 45+3. Loren, 48. Loren (Joaquín), 67. Iglesias (Joaquín) – 7. Hernâni (N. Vukčević)

Karty:   25. Loren (RBE), 63. W. Carvalho (RBE) – 28. N. Vukčević (LVN), 57. Coke (LVN)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Real Betis: Robles – Barragán, Mándí, Bartra, Moreno – Guardado (C), Canales, W. Carvalho, Joaquín (78. Tello) – Loren (72. D. Lainez), Iglesias (88. García).
    Náhradníci: D. Martín – García, Feddal, Javi García, D. Lainez, Tello, Emerson.

Levante UD: Aitor Fernández – Toňo, Ó. Duarte, Postigo, Coke – N. Vukčević (46. Melero), Radoja, Campaña – Hernâni (73. Martí), S. León (64. B. Mayoral), Morales (C).
    Náhradníci: Olazábal – Cabaco, C. Clerc, B. Mayoral, Melero, Miramón, Martí.

Rozhodčí: Prieto – Villate, Torre

Diváci: 44 560