Karviná – Žižkov 0:2 (kon.) | Vltavín – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Domažlice – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Slavia – Vyšehrad 8:0 (kon.) | Hlučín – Plzeň 1:3 (kon.) | Jihlava – Sparta 1:2 (kon.)
Liberec – Prostějov 3:1 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 2:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:1 (2:0)
1. SK Prostějov
Středa 25.09.2019, 17:30 • Stadion U Nisy, Liberec • MOL Cup • 3. kolo

Je konec. Liberec potvrdil roli favorita, když se v první půli prosadili Chaluš a Baluta. na začátku druhého poločasu přidal třetí branku Koscelník. Za Prostějov snižoval v 73. minutě pěknou střelou Šteigl. Domácí Slovan byl po celý zápas lepším mužstvem a zaslouženě zvítězil 3:1. Rozdíl jedné soutěže byl patrný. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji hezký středeční večer. (19:21:27)

90+2

90+2
    Píchal se chtěl položit do střely, ale míč netrefil.

90+2
    Liberecká obrana odvrací centr do autu.

90+1
    Po rohu pálil opět Malinský. Tentokrát ale nad.

90+1
    Mucha si ještě pěkně zachytá na konci zápasu! Malinského pokus pod břevno vyškrábl konečky prstů na další roh.

90
    Beran krásně uvolnil Kuchtu, který pálil z mírného úhlu na Muchu. Prostějovský brankář vyrazil střelu na roh.

89
    Centr nalezl ve vápně Kotouče, který mířil hlavou asi tak o metr vedle.

89
    A opět mladík domácích v akci. Tentokrát si připisuje faul skluzem.

88
    Beranovi utekl míč do zámezí.

87
    Petar Musa si vyměnil míč s Kuchtou a pálil na zadní tyč! Střela jen těsně minula pravou tyč hostující brány!

86
    Petar Musa hledal přihrávkou Kuchtu ve vápně. Toho ale nenašel. Roman Potočný nabíhající zezadu se zlobí, že míč neletěl spíše na něho.

85
    Ondřej Karafiát hasí skluzem rychlý protiútok Prostějova. Aut pro hosty.

84
    Kuchta mohl uklidnit domácí! Za vápnem se napřáhl a skákavou střelou k tyči pořádně protáhl Muchu!

83
    Prostějovští se dostávali do šance, ale hlavní arbitr zastavil jejich snažení po faulu na domácího Koscelníka.

82
    Tomáš Malinský se vzápětí snažil o reparát, když z rohu velkého vápna loboval brankáře. Přestřelil však a míč skončil za bránou.

81
    Kuchta s Malinským měli až příliš mnoho času na vymýšlení, když šli dva na jednoho. Tato slibná šance skončila Malinského nepřesnou přihrávkou do rukavic Muchy.

80
    Beran napřáhl za vápnem a trefil do hlavy Kotouče. Míč se odrazil vysoko do vzduchu a snášel se k brankáři, kde byl Mucha faulován ve výskoku Kuchtou.

79
    Jan Mikula uhlídal dotírajícího hráče na svých zádech a míč nechal dokutálet za brankovou čáru.

Tomáš Honzejk

Branky: 25. Chaluš, 41. Baluta, 51. Koscelník – 73. Šteigl

Karty:   52. Koudelka (PRO), 77. Zapletal (PRO)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:12.
    FC Slovan Liberec: Knobloch – Koscelník, Chaluš, Mikula (C), Hybš – Karafiát, Mara – Pešek, Baluta, Potočný – Musa
    Náhradníci: Nguyen – Oscar, Malinský, Beran, Yu, Gembický, Kuchta

1. SK Prostějov: Mucha – Biolek, Janíček (C), Schuster, Lutonský – Pernatskyi – Píchal, Koudelka, Kotouč, Šteigl – Rolinc
    Náhradníci: Bréda – Dittmer, Kiška, Kroupa, Slaměna, Střeštík, Zapletal

Rozhodčí: Hocek – Hock, Melichar