Olomouc – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Jablonec | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) |
Sokolov – Dukla Praha | 2:3 (kon.) | | | Pardubice – Líšeň | 2:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Varnsdorf | 3:1 (kon.) |
Prostějov – Chrudim | 1:1 (kon.) | | | Brno – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
Sheffield Utd. – Liverpool | 0:1 (kon.) | | | Aston Villa – Burnley | 2:2 (kon.) | | | Bournemouth – West Ham | 2:2 (kon.) |
Crystal Palace – Norwich | 2:0 (kon.) | | | Chelsea – Brighton | 2:0 (kon.) | | | Tottenham – Southampton | 2:1 (kon.) |
Wolverhampton – Watford | 2:0 (kon.) | | | Everton – Manchester City | 1:3 (kon.) |
Ath. Bilbao – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Getafe – Barcelona | 0:2 (kon.) | | | Granada – Leganés | 1:0 (kon.) |
Atlético – Real Madrid | 0:0 (kon.) |
Augsburg – Leverkusen | 0:3 (kon.) | | | Hoffenheim – Mönchengladbach | 0:3 (kon.) | | | Mohuč – Wolfsburg | 0:1 (kon.) |
Paderborn – Bayern | 2:3 (kon.) | | | RB Lipsko – Schalke | 1:3 (kon.) | | | Dortmund – W. Brémy | 2:2 (kon.) |
Juventus – Spal | 2:0 (kon.) | | | Sampdoria – Inter | 1:3 (kon.) | | | Sassuolo – Atalanta BC | 1:4 (kon.) |
Lyon – Nantes | 0:1 (kon.) | | | Bordeaux – PSG | 0:1 (kon.) | | | Angers – Amiens | 1:1 (kon.) |
Méty – Toulouse | 2:2 (kon.) | | | Monaco – Brest | 4:1 (kon.) | | | Nice – Lille | 1:1 (kon.) |
Remeš – Dijon | 1:2 (kon.) |
Sereď – Trenčín | 1:1 (kon.) | | | Senica – Pohronie | 1:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Nitra | 5:0 (kon.) |
Michalovce – Ružomberok | 0:1 (kon.) |
Písek – Motorlet | 3:0 (kon.) | | | Vltavín – Benešov | 2:0 (kon.) | | | Domažlice – Králův Dvůr | 4:2 (kon.) |
Slavia B – Příbram B | 2:1 (kon.) |
Zbuzany – Ml. Boleslav B | 2:1 (kon.) | | | Přepeře – Teplice B | 4:1 (kon.) | | | Pardubice B – Chlumec n/C | 1:3 (kon.) |
Živanice – Velvary | 4:3 (kon.) |
Vrchovina – Petřkovice | 0:0 (kon.) | | | D. Benešov – Vel. Meziříčí | 0:0 (kon.) | | | Vyškov – Rosice | 2:1 (kon.) |
Uh. Brod – Slovácko B | 2:1 (kon.) |
Slavia – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Plzeň – Slovácko | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 11:0 (kon.) |
Meteor – Opava | 1:1 (3:2 po pen.) | | | Pardubice – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Ostrava | 1:0 (kon.) |
Slavia – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Slovácko | 5:3 (kon.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Meteor – Opava | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – Karviná | 4:2 (kon.) | | | Příbram – Ostrava | 0:6 (kon.) |
B. Bystrica – FC Košice | 3:1 (kon.) | | | Bardejov – Poprad | 1:0 (kon.) |
Raków – Wisła Pł. | 1:2 (kon.) | | | Legia – Gdańsk | 1:2 (kon.) | | | Zabrze – Lech Poznaň | 1:3 (kon.) |
Denizlispor – Kasımpaşa | 0:1 (kon.) | | | Alanyaspor – Sivasspor | 1:1 (kon.) | | | Galatasaray – Fenerbahce | 0:0 (kon.) |
konec
Legia Varšava
1:2
(1:1)
Lechia Gdańsk
73
|
Žlutou kartu dostává Luquinhas (Legia Varšava).
|
|
71
|
Žlutou kartu dostává Filip Mladenović (Lechia Gdańsk).
|
|
55
|
Žlutou kartu dostává José Kante (Legia Varšava).
|
|
45
|
Žlutou kartu dostává Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk).
|
|
25
|
Žlutou kartu dostává Michał Karbownik (Legia Varšava).
|
Branky:
12. Wieteska – 38. Nalepa, 52. Augustyn
Rozhodčí: Szymon Marciniak
Diváci: 23 692
Karty: 25. Karbownik (LEG), 55. Kante (LEG), 73. Luquinhas (LEG) – 45. Haraslín (LGD), 71. Mladenović (LGD)
Neproměněná penalta:
Legia Varšava:
Majecki – Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Karbownik (56. Novikovas) – D. Nagy (46. Lewczuk), A. Martins, Antolić, Gvilija, Luquinhas – Niezgoda (46. Kante).
Náhradníci: Cierzniak – Lewczuk, Novikovas, Kante, Kostorz, Astiz, Luís Rocha, Obradović, Praszelik.
Trenér:
Lechia Gdańsk: Kuciak – Fila, Nalepa (62. Makowski), Augustyn, Mladenović – Haraslín (72. Peszko), Łukasik, Kubicki, Gajos, Udovicić (83. F. Paixão) – Sobiech.
Náhradníci: Alomerović – Chrzanowski, Lipski, Maulana Vikri, Peszko, Wolski, Makowski, Arak, F. Paixão.
Trenér:
Náhradníci: Cierzniak – Lewczuk, Novikovas, Kante, Kostorz, Astiz, Luís Rocha, Obradović, Praszelik.
Trenér:
Lechia Gdańsk: Kuciak – Fila, Nalepa (62. Makowski), Augustyn, Mladenović – Haraslín (72. Peszko), Łukasik, Kubicki, Gajos, Udovicić (83. F. Paixão) – Sobiech.
Náhradníci: Alomerović – Chrzanowski, Lipski, Maulana Vikri, Peszko, Wolski, Makowski, Arak, F. Paixão.
Trenér:
Rozhodčí: Szymon Marciniak
Diváci: 23 692