Astana – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.) | Wolfsberger – AS Řím 1:1 (kon.) | Alkmaar – Manchester Utd. 0:0 (kon.)
Başakşehir – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Besiktas – Wolverhampton 0:1 (kon.) | Braga – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
CSKA Moskva – Espanyol 0:2 (kon.) | Ferencváros – Ludogorec 0:3 (kon.) | Feyenoord – Porto 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Gent 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Young Boys – Rangers 2:1 (kon.)
Arsenal – Standard 4:0 (kon.) | Celtic – Kluž 2:0 (kon.) | Dudelange – Karabach 1:4 (kon.)
Guimarães – Frankfurt 0:1 (kon.) | FK Krasnodar – Getafe 1:2 (kon.) | Lazio – Rennes 2:1 (kon.)
Lugano – Dynamo Kyjev 0:0 (kon.) | Malmö – Kodaň 1:1 (kon.) | Rosenborg – Eindhoven 1:4 (kon.)
Sevilla – APOEL 1:0 (kon.) | Sporting – Linz 2:1 (kon.) | Trabzonspor – Basilej 2:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (1:1)
VfL Wolfsburg
Čtvrtek 03.10.2019, 18:55 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Evropská liga • Skupina I

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:49:29)

Je dobojováno. Sledovali jsme zápas, ve kterém se vše podstatné odehrálo v prvním poločase, ve kterém šli domácí do vedení, ovšem během dvou minut bylo vyrovnáno. Ve druhém poločase se hrálo víceméně bez větších šancí, žádná další branka už nepadla a zápas skončil nerozhodně 1:1.

90+5

90+4
    Domácí zahrávali ještě rohový kop, ale ani z něho nic nebylo.

90+3
    Domácí mohli vyhrát, sám před brankářem byl Arnaud Nordin, ale hostující brankář ho parádně vychytal!

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Oba celky se už soustředí hlavně na obranu, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Charles Nathan Abi.

86
    Akci domácí celku tentokrát ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.

84
    Žlutou kartu dostává Jeffrey Bruma (VfL Wolfsburg).

83
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Renato Steffen.
    Momentka z dnešního utkání, ve kterém není o osobní souboje nouze.

82
    Po rychlé akci zakončoval domácí Denis Bouanga, ale s jeho pokusem si Pavao Pervan dokázal poradit.

80
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. No, uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.

77
    Obraz hry je stále stejný. Domácí celek je aktivnější, tlačí se dopředu, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostává.