Astana – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.) | Wolfsberger – AS Řím 1:1 (kon.) | Alkmaar – Manchester Utd. 0:0 (kon.)
Başakşehir – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Besiktas – Wolverhampton 0:1 (kon.) | Braga – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
CSKA Moskva – Espanyol 0:2 (kon.) | Ferencváros – Ludogorec 0:3 (kon.) | Feyenoord – Porto 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Gent 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Young Boys – Rangers 2:1 (kon.)
Arsenal – Standard 4:0 (kon.) | Celtic – Kluž 2:0 (kon.) | Dudelange – Karabach 1:4 (kon.)
Guimarães – Frankfurt 0:1 (kon.) | FK Krasnodar – Getafe 1:2 (kon.) | Lazio – Rennes 2:1 (kon.)
Lugano – Dynamo Kyjev 0:0 (kon.) | Malmö – Kodaň 1:1 (kon.) | Rosenborg – Eindhoven 1:4 (kon.)
Sevilla – APOEL 1:0 (kon.) | Sporting – Linz 2:1 (kon.) | Trabzonspor – Basilej 2:2 (kon.)
Ferencváros Budapešť
0:3 (0:2)
PFK Ludogorec Razgrad
Čtvrtek 03.10.2019, 18:55Evropská liga • Skupina H

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:47:54)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:8.

Je konec! Ludogorec Razgrad zvládl dnešní duel na půdě Ferencvárose a vítězí vysoko 3:0. Ludogorec vlétl do utkání jako velká voda a už po minutě se prosadil Lukoki! Poté se na hřišti dlouho nic nedělo. Až ve 40. minutě se z přímého kopu nádherně prosadil Forster! Ludogorec si ale situaci stačil zkomplikovat. Po druhé žluté kartě se totiž v závěru poločasu nechal vyloučit Grigore. Ve druhé půli se domácí celek sice snažil hrát útočné, ale nevypracoval si vyložené šance. Naopak po rohovém kopu přidal svou druhou branku v utkání Forster.

90+3

90+2
    Ihor Charatin si ještě naskočil na zajímavou přihrávku z levé strany, jenže jeho hlavička letěla vysokým obloučkem, pro který si došel Ivanov.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Wanderson si zaběhl za obranu domácího celku, ale jeho následný únik zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!

89
    Gergő Lovrencsics dostal přihrávku na levou stranu, rychle se s míčem otočil a zkoušel hledat Nguena. Druhý jmenovaný na pobídku nedosáhl.

88
    Roland Varga si v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem a daroval hráčům Ludogorce další rozehrávku.

87
    Ludogorec zahrával rohový kop, ale tentokrát si na centrovaný míč nenaskočil nikdo z hlavičkářů bulharského mužstva.

86
    Plamen Ilijev přenesl hru na levé křídlo, kam si naběhl Wanderson, jenže vinou špatného zpracování musel zpomalit a následnou střelou trefil obránce.

85
    Mikalaj Signěvič dostal přihrávku do středu hrací plochy, jenže Roland Varga jeho pobídku chytil až někde u rohového praporku.

84
    Zadáci hostujícího celku kombinují v zadních řadách a zcela kontrolují vývoj utkání. Domácí mužstvo se v posledních minutách nedostává do hry.

83
    Ludogorec se usadil na polovině domácích a šetří cenné vteřinky k dobru. Hráči bulharského celku jsou velmi blízko k zisku dalších důležitých bodů.

82
    Gergő Lovrencsics vybojoval odražený míč v blízkosti pokutového území a pohotově vracel míč před branku. I s jeho pobídkou si obrana Ludogorce poradila.

81
    Ludogorec se opět vydal na polovinu domácího celku. Přihrávku do pokutového území dostal Keseru, ale ten při snaze zakončit podklouzl.

80
    Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Olexandr Zubkov, přichází Michal Škvarka.