Astana – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.) | Wolfsberger – AS Řím 1:1 (kon.) | Alkmaar – Manchester Utd. 0:0 (kon.)
Başakşehir – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Besiktas – Wolverhampton 0:1 (kon.) | Braga – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
CSKA Moskva – Espanyol 0:2 (kon.) | Ferencváros – Ludogorec 0:3 (kon.) | Feyenoord – Porto 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Gent 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Young Boys – Rangers 2:1 (kon.)
Arsenal – Standard 4:0 (kon.) | Celtic – Kluž 2:0 (kon.) | Dudelange – Karabach 1:4 (kon.)
Guimarães – Frankfurt 0:1 (kon.) | FK Krasnodar – Getafe 1:2 (kon.) | Lazio – Rennes 2:1 (kon.)
Lugano – Dynamo Kyjev 0:0 (kon.) | Malmö – Kodaň 1:1 (kon.) | Rosenborg – Eindhoven 1:4 (kon.)
Sevilla – APOEL 1:0 (kon.) | Sporting – Linz 2:1 (kon.) | Trabzonspor – Basilej 2:2 (kon.)
CSKA Moskva
0:2 (0:0)
Espanyol Barcelona
Čtvrtek 03.10.2019, 18:55 • VEB Arena, Moskva • Evropská liga • Skupina H

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (20:55:14)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 14:10. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:14.

Dnešní utkání je u konce! Druhý poločas nám přinesl zajímavější scénář, než ten první. Domácí byli opět lepším týmem, ale nedokázali proměnit žádnou z možností, naopak hosté využili rychlého protiútoku a dostali se v 64. minutě do vedení o jednu branku. CSKA po brance měla opět několik možností na vyrovnání, které ale opět neproměnila, a hosté v nastaveném čase rozhodli o svém vítězství po hrubce v ve vápně Moskvy.

90+6
    90+5. Victor CAMPUZANO - 0:2

90+5
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Velkou hrubku v obraně CSKA nakonec potrestal VICTOR CAMPUZANO, který se dostal k vyraženému míči, obešel brankáře a chladnokrevně zakončil, čímž zařídil Espanyolu první tři body do tabulky.

90+4
    Po velké šanci hostů mají domácí jednu z posledních šancí na vyrovnání, domácí postupují vpřed.

90+3
    Vargas se dostal do zakončení ve vápně Moskvy, ale jeho pokus je nakonec skvěle zblokován domácími obránci.

90+2
    Hosté po slibné akci vybojovali pouze rohový kop, který nakonec rozehrávají nakrátko z důvodu pozdržení času.

90+2
    Žlutou kartu dostává Kristijan Bistrović (CSKA Moskva).

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje pět minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Esteban Granero, přichází Pol Lozano.

88
    Po zákroku zůstal na zemi ležet kapitán Espanyolu, domácím se to ovšem nelíbí, protože do konce utkání zbývá posledních pár minut.
    87. Žlutá karta

87
    Žlutou kartu dostává Ivan Obljakov (CSKA Moskva).

86
    Po centru se do zakončení z voleje dostal Fernandes, ale jeho pokus zamířil pouze do náruče hostujícího obránce, který byl překvapen.

85
    Až teď se domácí dokázali déle udržet u vápna Espanyolu, nakonec z toho bude roh jehož exekutorem bude Oblyakov.

84
    Nyní už ale opět mohou hrát hráči Moskvy, ti ale v posledních minutách hodně kazí, což pro ně není ideální.

83
    Faul domácích po dlouhém nákopu určitě nepomůže, hosté si dávají s rozehrávkou na čas a snaží se co nejvíce pozdržet hru.