Mallorca – Espanyol 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Valladolid – Atlético 0:0 (kon.)
Real Sociedad – Getafe 1:2 (kon.) | Barcelona – Sevilla 4:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:2 (1:0)
Getafe CF
Neděle 06.10.2019, 18:30 • Reale Arena, Donostia - San Sebastián • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:26:00)

Getafe dnes zaskočilo favorizovaný Real Sociedad, který na jeho hřišti porazil 2:1. Sledovali jsme utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli lepší domácí, kteří soupeře k ničemu nepustili, nicméně víc, než jednu regulérní branku, vstřelit nedokázali. Nicméně do druhého poločasu jakoby vstoupily úplně jiné týmy. Getafe bylo jasně lepší, důsledkem čehož bylo i vykartování domácího Llorenteho. Tím ještě více zesílil tlak hostů, kteří dokázali vyrovnat v 69. minutě. Pak to již vypadalo, že si oba týmy hlídají bod, ovšem před koncem zápasu strhli vedení na svou stranu hosté, kteří pak již vedení uhájili.

90+4

90+2
    Fotbalisté Realu Sociedad mohou litovat promrhané druhé půle, v níž byli neskutečně pasivní.

90
    Nastavují se čtyři minuty.
    89. Nemanja MAKSIMOVIĆ - 1:2

89
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Hosté dokonali obrat! Ángel Rodríguez šikovně, z hranice malého vápna, posunul míč za sebe na NEMANJU MAKSIMOVIĆE, který udržel nervy a technickou střelou dostává svůj tým do vedení.

87
    Naopak více do hry se dostali také domácí.

86
    Útočným faulem končí akce Getafe, po vyrovnávacím gólu se přece jenom dá říci, že aktivita Getafe již není taková, jako do té doby.

85
    Fajsal Fajr (Getafe) se drží za hlavu poté, co z pravé strany, uvnitř vápna, přestřeluje branku Realu Sociedad.

84
    Damián Suárez (Getafe) faulován na vlastní polovině, hosté rychle rozehrávají.

82
    Alexander Isak (Real Sociedad) si to namířil středem do vápna, kde padá, ale předtím byl signalizován ofsajd.

81
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jason, přichází David Timor.

81
    Žlutou kartu dostává Leandro Cabrera (Getafe CF).

80
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Ander Barrenetxea.

78
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.

76
    Alexander Isak (Real Sociedad) faulován na vlastní polovině, hosté tak ztrácejí míč.
    75. Cristian Portugués (Real Sociedad) z pravé strany neprostřelil gólmana Soriu

75
    Po dlouhé době zaútočili také domácí, Cristian Portugués ale z pravé strany neprostřelil gólmana Soriu, který jeho střelu reflexivně vyrazil pravou rukou.

Martin Dvořák

Branky: 5. Merino (Portugués) – 69. Jaime Mata (Damián Suárez), 89. Nemanja Maksimović (Ángel Rodríguez)

Karty:   11. D. Llorente (RSC) – 32. Jaime Mata (GET), 44. Damián Suárez (GET), 73. Fajr (GET), 81. Cabrera (GET)   53. D. Llorente (RSC)

Real Sociedad San Sebastian: Moyà – Zaldúa, A. Elustondo, D. Llorente, Monreal – Portugués (80. Barrenetxea), Merino, Guevara (72. Isak), Ödegaard – José (58. Zubeldia), Oyarzabal.
    Náhradníci: Remiro Gargallo – Isak, Januzaj, Zubeldia, Sangalli, Muñoz, Barrenetxea.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Cabrera, Nyom (46. Kenedy) – Jason (81. Timor), Nemanja Maksimović, Fajr, Cucurella – J. Molina (64. Ángel Rodríguez), Jaime Mata.
    Náhradníci: Chichizola – Duro, Kenedy, Ángel Rodríguez, Gallego, Timor, Etxeita.

Rozhodčí: P. González – A. Rodríguez, M. Martínez