Mallorca – Espanyol 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Valladolid – Atlético 0:0 (kon.)
Real Sociedad – Getafe 1:2 (kon.) | Barcelona – Sevilla 4:0 (kon.)
Real Valladolid
0:0 (0:0)
Atlético Madrid
Neděle 06.10.2019, 16:00 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španělská LaLiga • 8. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 2:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:13. (17:53:37)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí bezbrankovou remízou 0:0. Sledovali jsme hodně bojovnou podívanou, přičemž sudí musel řešit řadu sporných momentů, přičemž hned několikrát tasil žlutou kartu. Druhý poločas nám nabídl naprosto vyrovnanou partii, přičemž se Atlético Madrid ke konci zápasu dostávalo do pořádného tlaku, avšak branku se mu prostě vstřelit nepovedlo. Oba celky si tak rozdělí po bodu.

90+3

90+2
    Ono se skutečně branky zřejmě nedočkáme. Přetahovanou ve středu hrací plochy lépe zvládli hosté, kteří mají k dispozici jednu z posledních standardek.

90+1
    Před malým momentem si Lemar neporozuměl s Lodim, což je jednoznačná ukázka špatného výkonu ze strany Atlética. Masip si staví další odkop.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Thomas Lemar (Atlético Madrid).

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, na první branku stále čekáme. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Kiko si nechtěl komplikovat život, místo toho razantním způsobem odkopával míč na opačnou polovinu, kde Giménez vyhrál souboj proti Guardiolovi.

86
    Valladolid po delší době rovněž zahrozil. Standardní situace nakonec snesla až do malého vápna, kde Fernández ve skluzu zakončoval kousek vedle.

85
    Žlutá karta tentokráte nesměřuje k hráčům, naopak jí vyfasoval domácí trenér Sergio, kterému se nelíbila předchozí situace u postranní lajny.

84
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Míchel, přichází Anuar Tuhami.

83
    Lodimu se ještě povedlo zachránit míč na hrací ploše, jenomže následný centr s přehledem odvracel obránce Kiko. Následovat bude odkop od domácí branky.

82
    Hosté byli neskutečně blízko! V pokutovém území zůstal zcela osamocený Correa, jehož pohotová rána nártem orazítkovala brankovou konstrukci.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, na světelné tabuli stále svítí bezbranková remíza. Atlético v posledních minutách zabralo, nicméně zatím bez úspěchu.

80
    Lemar to zkoušel individuálním způsobem, přičemž nakonec neustál souboj s protihráčem. Sudí neodpískal faul, jenomže rychlá protiakce domácích nebyla dobrá.

79
    Plano se hodně ochotným způsobem poroučel k zemi, což bylo jasné také rozhodčímu. Hra pokračovala, brankář Oblak tak přenášel hru na volného Trippiera.