4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
SK Kelti 2008
Neděle 06.10.2019, 10:30 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Extraliga dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Krásné nedělní dopoledne nám přináší první střetnutí ústecké Elby a berounských Keltů v extralize dorostu. Oba týmy mají za sebou už nějaké tři zápasy. Lepší bilanci má Ústí nad Labem, které se chlubí dvěma výhrami, na druhé straně Beroun má na kontě jen jednu výhru a to v prodloužení. Zápas bude určitě vyrovnaný, napínavý a plný hezkého hokejbalu.

Elba DDM Ústí nad Labem: Tůma K. – Babka, Bauer, Hrdlička, Hrubý, Jelen, Kapusta, Lukáš, Maule, Myškovský, Procházka, Ryska, Štroufová, Vichra, Zeman, Černý, Česnohlídek, Doucha

SK Kelti 2008: Němčík – Frolík, Kupec Michal, Vrabec, Rosický, Kupec Martin, Maršoun, Chromek, Krbec, Šlechta, Janošek, Šmatláková, Váca, Jizba.

00:01

0:46
    Elba se po úvodní buly ujala míčku a založili první úspěšný útok.

1:33
    Domácí vytěžili útočnou buly a vyvíjí na Kelty velký tlak.

2:44
    Hostům se podařil prohodit míček za modrou čáru a začínají si zakládat první šance utkání.

3:52
    Ústí si ted pořádně máklo a jejich brankář Kryštof Tůma chytil celkem tři jedovky.

4:30
    Hrubý na útočné buly s přehledem zahrál míček za sebe a Hrdlička z první vyslal nebezpečnou střelu.

5:45
    Lukáš se právě neuvěřitelnou kličkou s obratem dostal z rohu a dostal se i ke střele.

6:29
    Domácí nedávají Keltům ve středním pásmu žádné místo a hrají velmi aktivně.

7:11
    Na Tůmu běžel hráč Keltů, ale domácí brankář si pro míček doběhl a znovu podržel svůj tým.

8:04
    Hosté mají velké problémy s tlakem domácích a nedaří se jim dostat z obranného pásma.

8:48
    Frolík s přehledem zastavil útočníka domácích a dostal svůj tým do klidu, tím že udělal buly.

9:14
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    MARTIN ČERNÝ dostal přesnou přihrávku a střelou nad lapačku dostal svůj tým do vedení 1:0. Asistence: Jakub Lukáš.

10:32
    Zeman poslal Babkovi prudkou střelu po mantinelu, ale ten si pro míček stačil doběhnout a dostaávají se do útoku.

10:53
    Krásná příležitost vstřelit gol a JAKUB MYŠKOVSKÝ se toho taky ujal, ocitl se mezi kruhy a s přehledem prostřelil Němčíka. Asistence: Jáchym Hrdlička.

12:43
    Martin Černý se ujal balonku na modré čáře a lehkou střelou poslal míček na Nemčíka, ten ale jen o fous vyrazil nohou.

13:30
    Hosté se znovu nemohou zbavit tlaku a jen s těží se pokoušejí vyhodit.

14:24
    Jizba se vytočil kolem kruhů a poslal prudkou střelu na Tůmu, který míček nádherně viděl a vyrazil ho do rohu.

15:00

První třetina je za námi a navrch měli jasně domácí. Kelti měli taky nějaké šance, ale výborně chytající Kryštof Tůma všechno chytl. Po desetiminutové přestávce začíná druhá třetina.

15:01

15:46
    Kapusta si doběhl pro míček na útočnou modrou a vyslal nebezpečnou střelu.

16:39
    Domácí pokračují v tlaku a keltům se v začátku druhé třetiny opět nedaří.

17:14
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Procházka – 2 min., sekání).

18:00
    Babka si po vyhození doběhl pro míček a drží čas.

18:37
    Elba nenechává projít Kelty a pořádně betonují střední pásmo.

19:14
    Domácí skvěle ubránili oslabení a nedali jim žádný prostor pro kombinaci.

19:41
    VOJTĚCH ZEMAN se dostal z první vlny útoku do nebezpečné pozice mezi kruhy a střelou k tyči navyšuje vedení. Asistence: Jan Česnohlídek.

20:50
    Kelti se dostali do útoku, ale nedaří se jim prostřelit Tůmu.

21:21
    Zeman se dostal do brejku, ale všiml si,že k němu rychle dobíhají obránci a vystřeli, trefil těsně mimo.

21:26
    Vyloučení v týmu SK Kelti 2008 (Vrabec – 2 min., hákování).

21:41
    Kelti zabrali a ve čtyrech se dostali i do útoku.

22:12
    Hrdlička se dostal k několika dorážkám, ale gol dát nedokázal.

24:08
    Elba měla problémy ve středním pásmu a toho využili hosté kteří se dostali i ke střele.

25:50
    Elba se snaží vyvinout tlak, ale hosté odolávají a odrážejí balony do protiútoku.

26:37
    Elba se snaží jít hlavně do střel a dávat rychlé balonky od hole.

27:39
    Hosté zvedli svůj výkon a začínají čím dál tím častěji útočit, zavání to nebezpečně.

29:11
    Ústí se ale právě vrhlo do útoku a vyvíjejí neuvěřitelný tlak. Je mnoho střel a chybí jen goly.

30:00

Skončila druhá třetina a byla plná krásného, už i lehce vyrovnaného hokejbalu. Střel bylo dostatek na obou stranách, ale golů bylo málo. Oba golmani chytají skvěle a předvádějí pěkné zákroky. Po deseti minutách začíná poslední třetina.

30:01

30:46
    Domácí se opět tlačí do útoku a snaží se vyslat co nejvíc střel.

31:45
    Myškovský se vydal ze středu hřiště k mantinelu a v akci 2 na 1 se snažil dát přihrávku Bauerovi, ale ta neprošla.

33:21
    Utkání začíná být vyrovnané, ale je opravdu málo střel, ale hodně kombinací.

34:45
    Nebojácný Myškovský si vybojoval balonek na mantinelu a dostal ke střele na bránu, která golem neskončila.

35:55
    Domácím se nedaří přejít do útoku a všechny jejich rozehrávky chytají obránci Berouna.

37:06
    JAN BABKA dostal nádhernou přihrávku z mantinelu před golmana a z první trefil růžek Němčíkovo brány. Asistence: Václav Hrubý a Adam Bauer.

38:43
    Domácí začali víc jednoduše a daří se jim, dostávají se ještě více ke střelám

40:00
    Obrovská chyba v obraně domácích hrála do karet hostů, ale ty v situaci 2 na 0 dát gol nedokázali.

40:21
    Oddechový čas pro domácí.

41:03
    Na Tůmu byli vystřeleny asi tři střely, ale všechny s klidnou hlavou chytil.

43:11
    Utkání se právě hraje na obou stranách a žádné velké šance k viděni nejsou. Hraje se hlavně ve středním pásmu.

44:30
    Právě to vypadá jako nějaká přehazovaná jen se posouvají balonky ze strany na stranu.

Máme za sebou první střetnutí Berouna a Ústí. Utkání se začátku naklánělo hlavně k domácím, ale konci zabrali i Kelti a byl to hezký hokejbal. Je potřeba vyzdvihnout hlavně golmany, kteří chytali parádně a ukazovali krásné zákroky. (12:03:00)

Ivan Janáček

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Černý (Lukáš), 11. Myškovský (Hrdlička), 20. Zeman (Česnohlídek), 38. Babka (Hrubý, Bauer)

Rozhodčí: Radek Koskuba, Radek Šulo