Litoměřice – Kadaň 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 2:8 (kon.) | Jihlava – Havířov 1:3 (kon.)
Motor ČB – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Chomutov – Poruba 2011 8:3 (kon.) | Slavia – Sokolov 4:0 (kon.)
Přerov – Vsetín 2:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 09.10.2019, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 12. kolo

To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (19:53:55)

Je konec. V poslední třetině branka nepadla, takže Motor udržel vedení a bere tři body.

Oddechový čas pro hosty.

59:35
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Haman – 2 min., podrážení).

57:27
    A nyní si mladý útočník poradil i bez hokejky, když fotbalovým způsobem dostal kotouč z obranného pásma.

56:35
    Brejk dva na jednoho zakončil Martin Beránek střelou, ale Danečka nepropálil!

56:22
    Icing Motoru, Frýdek pomalu chystá odvolání brankáře.

56:05
    Před dalším útokem zastavil hosty ofsajd.

54:41
    Mohlo být možná rozhodnuto! Střelu Lytvynova přizvedl někdo z hostů a tento pokus nakonec skončil na spojnici tyčky s břevnem!

53:23
    Až teď se ke střeleckému pokusu dostal Štěpán Novotný a pro Kloučka to nebylo nic lehkého.

52:08
    V posledních minutách se Frýdku nedaří dostat do útočného pásma, vše podstatné se odehrává před Danečkem.

51:10
    Vyhození z obranného pásma rysů skončila na jejich střídačce, buly před Danečkem.

49:58
    Motor se drží v pásmu soupeře a tlačí se za možná klíčovou čtvrtou branku.

47:52
    Část tribuny už zvedala ruce, jenže Vít Christov rozvlnil síťku jenom z boku.

47:10
    Jistým zákrokem podržel svůj tým Milan Klouček, vhazovat se bude po jeho levici.

45:23
    V prvních pěti minutách třetí třetiny sledujeme opravdu strhující podívanou! Od modré nyní pálil Plášil a zazvonila tyčka.

44:31
    Na druhé straně se mohl prosadit Roman Přikryl, ale nezvolil dobrou kličku a sám sebe připravil o dobrou možnost.

42:48
    Přečíslení tři na dva neskončilo vyrovnávací brankou! Martynek dal pod sebe na Novotného, jehož střelu švihem vyrazil Klouček lapačkou.

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 8. Z. Doležal (Pýcha), 15. Venkrbec (Vydarený), 24. Christov (Venkrbec) – 11. D. Květoň (Novotný, Martynek), 29. Mikulík (Kudla)

Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Plášil, Pýcha, Suchánek, Vydarený, Pavel, Lytvynov – Holec, Venkrbec, Christov – Z. Doležal, R. Přikryl, Šimánek – Endál, M. Novák, Karabáček – Babka, Prokeš, Beránek – J. Veselý.
    HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Loubal) – Kudla, Hrachovský, L. Kovář, J. Michálek, J. Adámek, Haman – Martynek, Novotný, Klimša – Stuchlík, Mikulík, Kvasnica – Kaukič, Eret, Motloch – Przybyla, Geidl, D. Květoň.

Rozhodčí: Čech, Kostourek