Black Dogs Budweis – HC UP Olomouc 2:6 (kon.) | Akademici Plzeň – VUT Cavaliers Brno 6:2 (kon.)
Black Dogs Budweis
2:6 (0:4, 2:1, 0:1)
HC Univerzita Palackého v Olomouci
Středa 09.10.2019, 19:30Univerzitní liga ledního hokeje • 3. kolo

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:38:58)

Ve třetím dějství přidali hosté zásluhou Martina Pěchy svůj šestý gól a po zásluze si tak z Českých Budějovic odváží výhru 2:6. Hokejistů, HC UP se povedla zejména první třetina, ve které dali 4 góly.

59:10
    Hosté jsou kompletní.
    58:06 PĚCHA - 2:6

58:06
    HC Univerzita Palackého v Olomouci právě vstřelila branku! Black Dogs se odvážili odvolat gólmana a hrát se šesti bruslaři v poli. Kotouče se ale zmocnili hosté a MARTIN PĚCHA přidává šestý gól svého týmu. Bez asistence.

57:01
    Výkruta (USO) teď zápasnickým chvatem skolil svého protihráče a půjde si sednout na trestnou lavici.

56:09
    Black Dogs chtěli založit útok, ale olomoucký útočník vystihl jejich přhrávku.

55:28
    Domácí si berou oddechový čas.

55:28
    Kerda nabil Dubovčímu, ale ten z bezprostřední blízky minul.

54:36
    Black Dogs ováží kotouč až k Ovčařimu a tohle oslabení už ustojí.

53:40
    Michal se vrátil na led.

52:31
    Na led se poroučel jeden z olomouckých útočníků a rozhodčí signalizuje, že bude vylučovat. Hosté si tak více než minutu zahrají přesilovku 5 na 3.

52:13
    Brankář Black Dogs si musel poradit s těžkou střelou Rimmela od modré čáry.

52:04
    Spáčil musel do akce povolat svou lapačku.

51:34
    Po delším čase si přesilovku zahrají také hráči Olomouce.

51:00
    Navrátivší se Skopal dojel vyhozený kotouč a nabídl ho spoluhráči v předbrankovém prostoru, to už ale byli poblíž také domácí obránci.

50:30
    HC UP hraje v plném počtu.

49:35
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 29. Masopust (Vochozka, Škopek), 39. Fiala (SITTER) – 5. Müller, 10. Dubovčí (Rimmel, Pěcha), 14. Rimmel (Janošek, Kerda), 20. Skopal (Kerda), 40. Müller, 59. Pěcha

Black Dogs Budweis: Spáčil (Svoboda) – Vávra, Sitter, Hubata, Hrůša, Škopek, Kříž, Michal – Prášek, Masopust, Grossmann, Tisoň, Dvořák, Šafář, Rolínek, Fiala, Šesták, Tejko, Vochozka, Šuhaj
    HC Univerzita Palackého v Olomouci: Ovčari (Molnár) – Síkora, Dohnal, Dubovčí, Jiskra, Svozílek – Siegel, Pěcha, Janošek, Janečko, Rimmel, Výkruta, Kerda, Hajšman, Müller, Skopal, Mareček

Rozhodčí: Velčovský – Štěpánek, Dědek