Plzeň – Třinec 6:1 (kon.)
HK Kralupy nad Vltavou
6:3 (3:0, 3:1, 0:2)
HK Králův Dvůr
Sobota 26.10.2019, 18:15 • Zimní stadion Kralupy nad Vltavou • Krajská liga: Středočeský kraj • 7. kolo

Kralupy nakonec po jednoznačném průběhu dvou úvodních třetin poráží Králův Dvůr po dvou brankách hostů v poslední části 6:3 a opakují tak výhru z minulé sezóny, kdy zápas skončil ve stejném poměru. Ode mě je to v tuto chvíli vše, já se s Vámi loučím a těším se u dalšího onlajnu napočtenou. (20:24:15)

59:52
    Obrovská šance Martina Hanžla, který se řítil sám na Černého. Stav už se ale v tomto utkání měnit nebude.

59:30
    Hra se dohrává v útočném pásmu Králova Dvora.

59:12
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!

Králův Dvůr přesilovou hru bleskově využívá a několik sekund před koncem utkání ještě koriguje stav brankou PATRIKA PÁNKA na 6:3. Asistence: Jan Veselý, Milan Piovarči

59:04
    V poslední minutě si Králův Dvůr ještě zahraje přesilovou hru. 2 minuty za faul kolenem dostává kralupský obránce David Bunda.

59:00
    Ohlášena poslední minuta utkání.

57:47
    Kralupský obránce Roman Verbík si udělal útočný výlet, dostal se s pukem až před Černého, který jeho šanci likviduje.

56:20
    Puk teď prolétl brankovištěm, sahal po něm nikým nehlídaný Brém, kotouč však naneštěstí pro něj šel příliš před něj.

55:10
    V dozvucích králodvorské přesilovky hosté ostřelují bránící domácí pětici, která akce skvěle brání.

54:53

53:10
    Ota Řehák se řítí do úniku stínovaný králodvorským obránce, jeho forhendový blafák se ale nesetkal s úspěchem.

52:53
    Králův Dvůr si zahraje další přesilovku. Za podrážení dostává 2 minuty Tomáš Soukup.

52:15
    Martin David střílí od modré po přihrávce Jakuba Kaprála, puk chytá Černý do své lapačky.

52:01
    Puk se po kombinaci dostává k Robinu Studentovi v bezprostřední blízkosti Černého, střela do protipohybu ale v síti neskončila.

51:50
    Prudkou střelou prověřil Krásl Exnerovy betony. Puk vyráží domácí gólman do rohu.

51:23
    Roman Verbík nenašel nikoho ze spoluhráčů a píská se zakázané uvolnění domácích.

49:55
    Hrdina kombinoval s Hamplem kolem králodvorské brány, puk se nakonec dostává k Tomáši Soukupovi, který přestřeluje bránu.

49:03
    Jakub Kaprál zachycuje králodvorskou přihrávku ve vlastním obranném pásmu a zaváží puk do útočného pásma. Po pár výměnách s Řehákem nakonec akci zakončuje Martin David, puk chytá Černý do své lapačky.

David Palán

Branky a nahrávky: 1. Kaprál (Řehák), 6. Kaprál (David, Student), 15. Hampl (Hrdina, J.), 25. Kaprál (Řehák, Verbík), 26. Hrdina (Soukup), 40. Hampl (Soukup) – 33. Brém (Pánek), 44. Piovarči (Djobek, Brém), 60. Pánek (Veselý, Piovarči)

HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – David, R. Verbík, J, Verbík, Cafourek, Bunda, Šarše – Řehák, Kaprál, Student – Soukup, Hampl, Hrdina – Davídek, Háva, Hanžl – Neiss
    HK Králův Dvůr: Havel (Černý) – Djobek, Veselý (A), Klimeš, Chládek – Hamada (C), Hlaváč, Šnaidauf, Hanzlík, Krásl, Mahel, Mikáska, Piovarči, Brém, Gebhart, Pánek

Rozhodčí: Pokorný – Holý, Havel