Vegas – Colorado 1:6 (kon.) | Toronto – San Jose 4:1 (kon.) | New Jersey – Arizona 3:5 (kon.)
Detroit – Buffalo 0:2 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 2:4 (kon.) | Vancouver – Washington 5:6 (1:2 po s.n.)

Filip Hronek (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:56
    Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:52 (03:58:08)

1. Linus Ullmark (BUF) 41 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Sam Reinhart (BUF) 1+1
    3. Jake McCabe (BUF) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 41-25; Zablokované střely: 7-12; Vhazování: 62%-38%; Hity: 23-31; Přesilové hry: 0/3-1/3; Trestné minuty: 6-6.
    Sabres dobyli Detroit a vyhráli dnes sedmý z devíti zápasů NHL

Linus Ullmark dnes odchytal v bráně Sabres fantastický zápas a vychytal čisté konto, jehož zásluhou Wings utrpěli sedmou porážku v řadě. Hráči Buffala naopak potvrdili skvělou formu a velký podíl na tom má Sam Reinhart, který přihrál na vítězný gól a jeden sám vstřelil. Skóre. Detroit Red Wings 0 Buffalo Sabres 2.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:50
    Colin Miller dostal dvě minuty za podrážení a Red Wings si zahrají v závěru střetnutí přesilovou hru.

57:33
    Linus Ullmark nyní vytáhl v rychlém sledu tři fantastické zákroky a Sabres stále drží vedení!

56:56
    Jimmy Howard vyrazil na střídačku a Red Wings se nyní zkouší vrátit do zápasu bez brankáře!

56:18
    Red Wings se ocitli na pravém křídle v postavení mimo hru a hra byla přerušena. Probíhá komerční přestávka.

54:52
    Dylan Larkin nepříjemně vystřelil na bodu levého kruhu a Linus Ullmark vyškrábl puk lapačkou mimo tři tyče.

54:23
    Anthony Mantha dobře vypálil z levého kruhu pro vhazování a Linus Ullmark kotouč skvěle vyrazil mimo.

54:02
    Detroit se nyní ocitl před bránou ve slibné šanci, jenže jeden z domácích hokejistů zřejmě kotouč promáchl.

53:23
    Red Wings se před pár okamžiky snažili prosadit na pravém křídle, k nahozenému puku se ale nedostali.

52:06
    Patrik Nemeth na levém křídle vystřelil z úhlu a Linus Ullmark kotouč podržel. Probíhá komerční přestávka.

51:34
    Vyloučený Kyle Okposo je zpět na ledové ploše a hokejisté Red Wings se marně snaží vstřelit úvodní gól.

51:21
    Filip Hronek na levém křídle vystřelil od modré čáry a Linus Ullmark poté pokus českého obránce podržel.

50:44
    Andreas Athanasiou na levém křídle vystřelil z úhlu a Linus Ullmark jeho střelu zápěstím snadno vyrazil mimo.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 32. McCabe (S. Reinhart, Eichel), 42. S. Reinhart (Olofsson, Eichel)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Cholowski, Hronek, Nemeth, Green, Bowey, Daley – Bertuzzi, D. Larkin (A), Helm – Mantha, Filppula, Athanasiou – Hirose, Nielsen (A), Svečnikov – Smith, J. de La Rose, Ehn. Hlavní trenér: Jeff Blashill.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe (A), Ristolainen, Gilmour, C. Miller, Dahlin, Jokiharju – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson (A), Sobotka – Rodrigues, Mittelstadt, Sheary – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Devin Berg, Derek Amell

Diváci: 18616