Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Detroit 4:0 (kon.)
Philadelphia – Toronto 3:4 (1:2 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 0:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:5 (kon.)
Columbus – Calgary 0:3 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:4 (po pr.) | Arizona – Colorado 3:0 (kon.)
Vegas – Winnipeg 3:4 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:5 (kon.) | Los Angeles – Chicago 4:3 (po pr.)
Vegas Golden Knights
3:4 (3:1, 0:0, 0:2 - 0:1)
Winnipeg Jets
Neděle 03.11.2019, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Československá stopa v utkání:

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:45 (06:00:24)

1. Kyle Connor (WPG) 2+1
    2. Nate Schmidt (VGK) 1+0
    3. William Karlsson (VGK) 0+2

Statistiky: Střely na bránu: 26-39; Zablokované střely: 17-11; Vhazování: 65%-35%; Hity: 26-34; Přesilové hry: 1/3-1/4; Trestné minuty: 13-11.
    Vegas promarnilo další slibně rozehraný zápas a znovu prohrálo
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

Drop it drop it low

Příspěvek sdílený Vegas Golden Knights (@vegasgoldenknights),

Golden Knights v posledním zápase proti Montrealu ztratili v závěru dvoubrankový náskok a prohráli po prodloužení. Dnes se jim stalo úplně to samé, když o osudu utkání rozhodl v prodloužení Kyle Connor. Výsledek zní. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 4.

63:12 Kyle CONNOR - 3:4

63:12
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    KYLE CONNOR v blízkosti levé tyče zamíchal s pukem a poté ho z blízkosti poslal mezi betony Malcolma Subbana! Winnipeg dovršil obrat a vyhrává! Asistence: Patrik Laine a Neal Pionk.

63:06
    Mark Scheifele si najel na vzdálenější pravé tyči na krásnou přihrávku z levé strany a poté mohl rozhodnout, Malcolm Subban ale vytáhl úžasný semafor! Fantastická a ukázková krádež gólu!

62:50
    Mark Scheifele na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, jeho přihrávka ale byla nepřesná.

62:30
    William Karlsson si zpracoval puk na modré čáře a z pravé strany ho nahodil před bránu, kde ho tečoval Paul Stastny, Laurent Brossoit byl ale pozorný a puk zmrazil.

61:43
    Patrik Laine vystřelil na vrcholu mezikruží zápěstím a Malcolm Subban opět puk vyrazil s pomocí vyrážečky.

61:16
    Nikolaj Ehlers vystřelil pro změnu na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla zablokována.

60:20
    Blake Wheeler vystřelil na bodu levého kruhu a Malcolm Subban velice dobře zasáhl svou vyrážečkou.

60:01

Vegas ztratilo v posledním zápase dvojnásobný náskok proti týmu Montrealu a dnes se mu stalo to samé proti Winnipegu. O osudu dnešního zápasu tak bude muset rozhodnout prodloužení. Skóre po třetí třetině duelu v Las Vegas. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:52
    Mathieu Perreault mohl zkompletovat hattrick, jeho střela z levého křídla ale skončila na hrudi Malcolma Subbana, který kotouč podržel v náručí a přerušil hru.

58:22
    Neal Pionk na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho táhlá střela skončila v náručí Malcolma Subbana.

57:11
    Domácí hokejisté ale v závěru zápasu přestali hrát a navíc se nechali zbytečně vylučovat, což je stálo náskok.

56:52
    Vegas naposledy ztratilo dvojnásobný náskok proti Montrealu a dnes se mu to samé stalo proti Winnipegu.

56:07
    Nate Schmidt stál na konci krásné kombinace na jeden dotek a přečíslení dva na jednoho, jeho pokus ale minul vzdálenější levou tyč brány!

55:23
    Jonathan Marchessault se ocitl před bránou v obrovské šanci, mezi betony Laurenta Brossoita ale z blízkosti nepřekonal a hra byla přerušena!

54:02
    Laurent Brossoit zmrazil kotouč u své pravé tyče brány pod lapačkou a následuje krátká reklamní přestávka.
    53:17 Mark SCHEIFELE - 3:3

53:17
    MARK SCHEIFELE si najel před bránu Vegas na pěknou zadovku Kyla Connora z pravého rohu útočného pásma a mezi betony poté překonal Malcolma Subbana! Asistence: Kyle Connor.

52:42
    Cody Eakin vystřelil na bodu levého kruhu zápěstím a jeho táhlý pokus skončil v náručí Laurenta Brossoita.

52:20
    Bryan Little chtěl vystřelit na vrcholu levého kruhu zápěstím, skvěle mu ale vložil hůl do střely Nick Holden.

52:02
    Golden Knights hrají v závěru zápasu hodně opatrně a nyní vyhodili puk na další zakázané uvolnění.

51:56
    Luca Sbisa na pravém křídle vystřelil od hrazení a jeho střela minula přední pravý horní roh brány.

51:45
    William Carrier na levém křídle dobruslil vyhozený kotouč, přesto se proti domácím hráčům pískalo zakázané uvolnění.

51:36
    Kyle Connor vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a Nate Schmidt přizvedl puk do ochranné sítě.

50:18
    Vegas v závěrečné třetí třetině hodně často fauluje a zbytečně si zápas komplikuje. Komerční přestávka.
    50:02 Mathieu PERREAULT - 3:2

50:02
    MATHIEU PERREAULT vložil hůl do přihrávky Kyla Connora z bodu pravého kruhu pro vhazování a čepelí hokejky usměrnil puk ke vzdálenější levé tyči! Asistence: Kyle Connor a Josh Morrissey.

49:47
    Max Pacioretty dostal dvě minuty za hákování, když fauloval ihned po vhazování v obranném pásmu.

49:38
    Anthony Bitetto rychle objel bránu domácího Vegas, u levé tyče se mu ale poté zasunout puk do sítě nepodařilo.

49:31
    Golden Knights se osvobodili podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

49:05
    Patrik Laine se dostal ke střele v pravém kruhu pro vhazování, dobře ji ale zablokoval Brayden McNabb.

48:56
    Winnipeg dnes nepředvádí špatný výkon, jenže se horko těžko dostává do vyložených brankových příležitostí.

47:35
    Jon Merrill vypálil na vrcholu mezikruží bez přípravy a jeho rána zamířila nad bránu hostujícího Winnipegu.

47:17
    Nikolaj Ehlers zakončoval na pravém křídle a jeho střela zápěstím zamířila do lapačky Malcolma Subbana. Po přerušení hry následuje komerční přestávka.

47:02
    Dmitrij Kulikov vypálil na vrcholu levého kruhu a jeho střela skončila na vyrážečce Malcolma Subbana.

46:43
    Vyloučený Nick Holden se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a domácí hokejisté hrají v plném počtu.

46:38
    Winnipeg tentokrát vystřelil na levém křídle a kotouč skončil v lapačce brankáře Malcolma Subbana.

45:29
    William Karlsson vyrazil na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho a mohl skórovat v oslabení, jeho střela zápěstím ale minula hostující bránu Winnipegu.

45:20
    Nikolaj Ehlers vypálil na bodu levého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban s problémy kotouč vyrazil.

44:43
    Nick Holden fauloval za vlastní bránou Andrewa Coppa a byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

44:14
    Jonathan Marchessault vystřelil na bodu pravého kruhu a jeho prudká střela zamířila nad bránu Winnipegu.

44:04
    Adam Lowry vystřelil v blízkosti pravé tyče zápěstím a Malcolm Subban puk úspěšně podržel v náručí.

43:35
    Patrik Laine se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže trefil levý beton Malcolma Subbana!

43:13
    Kyle Connor z pravého křídla nahazoval puk nebezpečně před bránu, Malcolm Subban ale situaci dobře hodnotil a hokejkou kotouč odpálil do bezpečí.

42:27
    Winnipeg sice během druhé třetiny neinkasoval, stále ale platí, že v prostřední části ze všech týmů v NHL dostal nejvíce gólů, konkrétně 23.

41:39
    Reilly Smith si najel v mezikruží na krásnou přihrávku z levého rohu útočného pásma a bez přípravy vypálil pouze do náruče Laurenta Brossoita.

41:11
    Jets se vrhli do útočného pásma podél trestných lavic, kde je poté zastavilo postavení mimo hru.

41:07
    Vyloučený Shea Theodore je zpět na ledové ploše a hokejisté domácího Vegas hrají v plném počtu.

40:01
    Vegas vyhrálo úvodní vhazování třetí třetiny, v jejímž úvodu hráči Winnipegu dohrávají přesilovou hru.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 17-19; Zablokované střely: 9-9; Vhazování: 65%-35%; Hity: 19-22; Přesilové hry: 1/3-0/2; Tr. minuty: 9-11.

Třetí třetina začne přibližně v 5:03.
    Ryan Reaves vyzval na bitku Adama Lowryho a poté ji prohrál

A recipe for rumble ????

Prostřední část utkání v T-Mobile Areně sice žádný gól nepřinesla, domácí hokejisté Golden Knights ale byli jeho dosažení několikrát hodně blízko, když třikrát orazítkovali brankovou konstrukci. Skóre po druhé třetině. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43
    Josh Morrissey vypálil od modré čáry a Malcolm Subban šel rychle do kolen, aby puk betony vyrazil mimo.

39:18
    Kyle Connor nádherně vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela bez přípravy skončila na hrudi Malcolma Subbana.

39:07
    Shea Theodore fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za podrážení Bryana Littla. Přesilovka pro Jets.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:11
    Kyle Connor nahodil puk za bránu Vegas, kam se okamžitě vydal Malcolm Subban, aby ho zpomalil.

37:46
    Golden Knights se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti domácím hráčům se pískalo zakázané uvolnění.

36:59
    Cody Eakin si pokryl puk bekhendem a z pravého křídla se nádherně natlačil před bránu, poté ale kotouč mezi betony Laurenta Brossoita zasunout nedokázal.

36:43
    Josh Morrissey vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a puk skončil v náručí Malcolma Subbana.

36:20
    Reilly Smith zřejmě schytal nějaký nepříjemný úder, protože se na střídačce držel za pravou ruku.

35:19
    William Karlsson dokázal dobruslit nahozený kotouč a u pravé tyče do něj plácl hokejkou, kterou držel pouze v pravé ruce, puk ale skončil v lapačce brankáře Winnipegu.

35:09
    Čárový rozhodčí si málem vyřval plíce, aby Jets upozornil na postavení mimo hru, jenže hosté jeho pokynů nedbali a hra byla přerušena. Reklamní přestávka.

33:24
    Vyloučený Dmitrij Kulikov je zpět na ledové ploše a hokejisté hostujícího Winnipegu hrají opět v plném počtu.

33:07
    Reilly Smith se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci a v T-Mobile Areně opět zvonila branková konstrukce! Laurent Brossoit musí hladit tyče.

32:24
    Mark Stone vystřelil na bodu levého kruhu a jeho tečovaná střela minula vzdálenější pravou tyč brány.
    31:32 Laurent Brossoit měl obrovské štěstí, že neinkasoval!

31:32
    Max Pacioretty vystřelil na bodu pravého kruhu a puk se od přední tyče odrazil do zad Lauranta Brossoita, který měl obrovské štěstí, že počtvrté neinkasoval, protože kotouč poté zamířil vedle vzdálenější levé tyče! Skóre se tedy neměnilo.

31:24
    Dmitrij Kulikov byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Vegas si zahraje druhou přesilovou hru v zápase.

30:18
    Winnipeg se ocitl pod obrovským tlakem a Laurent Brossoit konečně po několika střelách zmrazil puk pod lapačkou. Následuje komerční přestávka.

29:32
    Ze stejného místa vzápětí pálil Brayden McNabb, kotouč ale skončil na výstroji klečícího Laurenta Brossoita.
    29:08 Nate Schmidt orazítkoval nádhernou ránou pravou tyč!

29:08
    Nate Schmidt na levém křídle krásně vypálil od modré čáry a jeho rána s příklepem orazítkovala vzdálenější pravou tyč brány Winnipegu Jets!

28:51
    Reilly Smith se snažil prosadit na pravém křídle, jenže v obrovské rychlosti ztratil kontrolu nad pukem.

27:39
    Anthony Bitetto mohl snížit na rozdíl jedné branky, jenže jeho prudká střela z pravého kruhu minula vzdálenější levou tyč brány domácích Golden Knights.

27:22
    Patrik Laine na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a kotouč zamířil do náruče klečícího Malcolma Subbana.

26:45
    Neal Pionk vypálil od modré čáry a jeho táhlá střela skončila v lapačce domácího Malcolma Subbana.

26:15
    Winnipeg dostal Vegas pod tlak, nyní se ale ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká komerční přestávka. Vegas vede 3:1.

25:09
    Jets se dostali v levém kruhu pro vhazování k nahození, které skončilo v lapačce brankáře Malcolma Subbana.

24:42
    Patrik Laine dobře vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a puk mířil po ledě ke vzdálenější levé tyči, Malcolm Subban ho ale viděl a pravým betonem kotouč vyrazil.

24:12
    Winnipeg se vydal směrem dopředu na pravém křídle a kotouč byl sražen mezi střídačky obou týmů.
    22:45 Velká chyba Deryka Engellanda zůstala nepotrestána!

22:45
    Obránce Deryk Engelland předvedl katastrofální rozehrávku zpoza vlastní brány a z blízkosti mohl skórovat David Gustafsson, Malcolm Subban ho ale fantasticky vychytal! Obrovská šance Jets!

22:29
    Dmitrij Kulikov se snažil prosadit na levém křídle a jeho nahození bylo přizvednuto do ochranné sítě.

22:14
    Ryan Reaves chtěl potrestat zákrok Adama Lowryho během bitky, jenže hostující borec ho složil na lopatky.

22:10
    Alex Tuch nepříjemně narazil hlavou do pravého ramene Adama Lowryho a po střetu v pravém rohu obranného pásma Vegas zamířil rychle na ošetřovnu.

21:46
    Winnipeg rychle vystřelil v pravém kruhu pro vhazování a klečící Malcolm Subban na přední tyči kotouč vyrazil.

21:07
    Jets vypálili od modré čáry nepřesně a jejich pokus vyvolal bučení fanoušků Vegas v T-Mobile Areně.

20:44
    Vegas se osvobodilo pouze za cenu zakázaného uvolnění a hra se vrátila před bránu brankáře Malcoma Subbana.

20:29
    Mark Scheifele v pravém kruhu rychle vystřelil z otočky a jeho střela zápěstím minula vzdálenější levou tyč.

20:07
    Golden Knights vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny a kotouč byl sražen rychle mezi střídačky obou týmů.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 10-9; Zablokované střely: 4-3; Vhazování: 61%-39%; Hity: 11-14; Přesilové hry: 1/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.

Druhá třetina začne přibližně v 4:03.
    Golden Knights předvedli bleskový obrat a mohu být spokojeni

MOVE ???? get out the way

Mathieu Perreault poslal Winnipeg rychle do vedení, jenže Vegas skóre bleskově otočilo, když se postupně prosadili Jonathan Marchessault, Max Pacioretty a Nate Schmidt, který vstřelil svůj první gól v letošní sezóně NHL. Skóre po první třetině utkání v T-Mobile Areně zní. Vegas Golden Knights 3 Winnipeg Jets 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:15
    Tomáš Nosek se z levého křídla krásně natlačil před bránu a Laurent Brossoit puk vyrazil levým ramenem.

17:13
    Malcolm Subban se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Winnipegu a podél hrazení rozehrál.

16:33
    Dmitrij Kulikov na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána skončila v náručí Malcolma Subbana.

16:26
    Patrik Laine vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho pokus skončil v ochranné síti.

15:24
    Tomáš Nosek na levém křídle neuspěl a odražený puk skončil pod lapačkou Laurenta Brossoita. Vegas vede nad Winnipegem 3:1. Komerční přestávka.

14:30
    Jack Roslovic se ujal rozehrávky a ve středním pásmu ho dohrál velice tvrdým hitem Nick Holden.

13:36
    Finský útočník tentokrát vystřelil na bodu pravého kruhu a Malcolm Subban puk vyrazil levým ramenem.

13:23
    Patrik Laine na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Malcolm Subban puk na přední tyči vyrazil mimo.

13:10
    Domácím hokejistům se opět nepodařilo rozehrát podél trestných lavic. Další zakázané uvolnění.

12:59
    Golden Knights nepřesně rozehráli podél trestných lavic a kotouč zamířil na zakázané uvolnění.

11:56
    Blake Wheeler vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela zápěstím minula vzdálenější levou tyč brány.

11:20
    Tomáš Nosek a William Carrier usilovně bojovali v útočném pásmu o kotouč a dokázali ho udržet.

10:55
    Vyhození Winnipegu skončilo v ochranné síti a po přerušení hry následuje komerční přestávka.

10:48
    Shea Theodore vypálil na vrcholu levého kruhu a Laurent Brossoit puk vyrazil, když včas sevřel betony.
    08:30 Nate SCHMIDT - 3:1

08:30
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    NATE SCHMIDT si najel mezi kruhy na zpětnou přihrávku Williama Karlssona z levého rohu útočného pásma a krásnou střelou zápěstím zamířil nad vyrážečkou Laurenta Brossoita ke vzdálenější levé tyči! Asistence: William Karlsson.

07:52
    Úvodní přesilová hra Winnipegu nabrala rychlého konce, protože Blake Wheeler byl vyloučen za vysokou hůl.

07:35
    Jon Merrill dostal dvě minuty za držení hole a Winnipeg si po reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru.

07:35
    Malcolm Subban vyrazil střelu Neala Pionka z pravého kruhu a následuje krátká komerční přestávka.
    07:00 Max PACIORETTY - 2:1

07:00
    MAX PACIORETTY vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím poté prošla mezi levým betonem a lapačkou Laurenta Brossoita ke vzdálenější pravé tyči! Hráči Vegas vstřelili dva góly během 2 minut a 9 sekund a otočili zápas na 2:1! Asistence: Mark Stone.

06:10
    Blake Wheeler vypálil z pravého kruhu pro vhazování a dobře mířil ke vzdálenější levé tyči brány, Malcolm Subban ale kotouč vykopl svým pravým betonem.
    04:51 Jonathan MARCHESSAULT - 1:1

04:51
    Golden Knights obehráli celé útočného pásmo a JONATHAN MARCHESSAULT v pravém kruhu pro vhazování napřáhl k nádherné střele zápěstím, kterou nad lapačkou Laurenta Brossoita vymetl bližší pravý horní roh brány! Knights bleskově využili přesilovou hru a je vyrovnáno na 1:1. Asistence: Shea Theodore a William Karlsson.

04:35
    Patrik Laine vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

03:02
    Vegas odpovědělo střelou z levého kruhu pro vhazování, kterou Laurent Brossoit na přední tyči vyrazil do rohu.
    02:19 Mathieu PERREAULT - 0:1

02:19
    MATHIEU PERREAULT na pravém křídle napřáhl k táhlé střele, která těsně nad ledem zamířila k pravé tyči a od brankové konstrukce se odrazila do sítě! Je to 1:0! Asistence: Gabriel Bourque.

01:49
    Adam Lowry se vrátil do sestavy hostujícího Winnipegu a po tečované střele mohl skórovat v blízkosti levé tyče, Malcolm Subban ho ovšem fantasticky vychytal svým pravým betonem!

00:56
    Nikolaj Ehlers vystřelil na vrcholu levého kruhu a puk skončil v lapačce připraveného Malcolma Subbana.

00:17
    Paul Stastny se ocitl v mezikruží ve velké šanci, střelou s příklepem ale mezi betony Laurenta Brossoita nepřekonal.

00:08
    Vegas vstoupilo do zápasu zostra, když se na vrcholu levého kruhu dostal ke střele William Karlsson a střelou zápěstím minul vzdálenější pravý horní roh brány.

00:01
    Golden Knights dnes nastoupí do zápasu ve speciálních dresech

Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Holden, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Tuch, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Sbisa, Bitetto – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Chris Rooney. Čároví: Darren Gibbs, Ryan Gibbons.
    Hokejisté hostujícího Winnipegu Jets vyrážejí na rozbruslení

Tomáš Nosek (VGK) 14 zápasů, 3+1, +/- 0

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy

Oba týmy se v loňské sezóně NHL potkaly dvakrát v T-Mobile Areně a úvodní zápas vyhrál Winnipeg, zatímco druhý Vegas, když před svými fanoušky zvítězilo 5:0.
    Nikolaj Ehlers rozhodující zápas s Sharks na ledě v SAP Center

WHEELS! ????

Příspěvek sdílený Winnipeg Jets (@nhljets),

Pokud hráči Golden Knights marně hledají konzistentní formu, hokejisté Winnipegu jsou na tom v současné chvíli podobně. Jets se ale během posledních dnů na ledě soupeřů daří, když vyhráli tři z posledních čtyř venkovních zápasů. Hosté naposledy vyhráli na ledě San Jose, kde jim vítězství 3:2 vystřelil Nikolaj Ehlers.
    Marc-André Fleury brzo překoná brankáře Henrika Lundqvista

#7 among all-time wins leaders, #1 in our hearts

Vegas prožilo velice frustrující závěr pátečního zápasu s Montrealem, když během závěrečných sedmi minut inkasovalo dva góly a přišlo o dvoubrankové vedení. Základní hrací doba tedy skončila 4:4 a na řadu přišlo prodloužení, které po pouhých 26 sekundách ukončil útočník Max Domi, a zasadil domácím Golden Knights zásadní úder. Domácí hokejisté mají výsledky jako na houpačce a marně se snaží najít konzistentní formu.
    Skvělá pozvánka na nedělní souboj mezi Vegas a Winnipegem

Time to celebrate Día de Muertos! #LosVGK

Golden Knights doma v letošní sezóně NHL nevyhráli dva zápasy v řadě a nepodaří se jim to ani v neděli v noci, protože v posledním domácím střetnutí ztratili slibně rozehraný duel s Montrealem. Dalším soupeřem Golden Knights bude opět kanadský tým. V T-Mobile Areně se v neděli v noci představí Winnipeg, který se bude snažit navázat na včerejší vítězství ze San Jose.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Marchessault (Theodore, W. Karlsson), 7. Pacioretty (Mark Stone), 9. Schmidt (W. Karlsson) – 3. Perreault (G. Bourque), 51. Perreault (Connor, Morrissey), 54. Scheifele (Connor), 64. Connor (Laine, Pionk)

Rozhodčí: Peter MacDougall, Chris Rooney. Čároví: Darren Gibbs, Ryan Gibbons

Diváci: 18276