Skalica – Trnava 8:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 2:6 (kon.) | Topoľčany – Martin 2:1 (1:0 po s.n.)
Pov. Bystrica – Žilina 2:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
2:6 (1:2, 1:2, 0:2)
TSS GROUP Dubnica
sk Středa 20.11.2019, 17:30 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 20. kolo

Domácim návrat do domáceho stánku nevyšiel. Súpera prestriľali 40:34 No body idú do Dubnice. Ja Zápas bol golovo bohatý, končí sa po výsledku 2:6. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a ďakujem za pozornosť. (19:22:34)

59:33
    Zápas sa dohráva v obrane hostí.

59:02
    Posledná minúta zápasu.

58:54
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Cibák – 2 min., nedovolené bránenie).

57:35
    Dubnica dáva gól! Dubnica dnes dáva domácim školenia z aktivity. Ako sa to robí ukázal MATEJKA
    Asistencia Homer

57:03
    Čas uteká a domáci to máju čoraz ťažšie, momentálne sa hrá v strednom pásme.

56:04
    Krásna kombinácia v trojici, sa neskončila ani zakončením. Domáci sa zahrávajú z šancami.

55:05
    Boldižár len nahodil puk do útočného pásma. Puk je pri mantinely za Lakosilom

54:53
    Hostia v plnom počte.

54:10
    Domáci si vedia vybojovať dosť príležitostí, no v koncovke sú bezzubí.

53:24
    Domáci už mali dve obrovské šance na vyrovnanie. Ondov to šikovne skúšal z ľavej strany. Neuspel jeho úmysel bol prečítaný.

52:45
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Fančovič. – 2 min., sekanie).

52:33
    Puk máju v moci domáci, no sú ďaleko od brány súpera.

52:15
    Halásza zastavil ofsajd.

52:05
    Čas hrá v prospech hostí a sú si toho plné vedomí. Domáci sa však snažia strieľať z každej pozície.

51:18
    Hostia sa po čase dostali do pásma, ale hrajú takticky po mantineloch.

50:51
    Striedanie počas hry na oboch stranách.

49:32
    Črtal sa protiútok hostí, na modrej však zaúradovala rýchla obrana. Hostia nezakončili.

49:17
    Hostia sa dopustili zakázaného uvolnenia.

49:03
    Domáci to skúšajú z každej strany, no akosi im to tam nechce padnúť. Na streli vedú 35:29.

48:10
    Dalšia akcia domáceho mužstva sa zakončením neskončila.

47:15
    Fanúšikovia to nevzdávajú a naďalej podporujú svojich chlapcov.

46:32
    Ondov v korčuliarskom súboji neuspel a rýchlo sa z útoku musí vracať do zadu.

46:05
    Košecký vystreli z voleja, no iba do betónov.

45:30
    Štefánik zachytil puk na modrej a začal kolečko okolo brány.

45:13
    Vartovník sa skúsil prebiť úplné sám, k zakončeniu sa však nedostal.

44:53
    Dubnica necháva tvorenie hry na súpera, občas pohrozí strelu.

42:06
    Dubnica dáva gól! Naozaj pekný gól, po ďalšom protiútoku to Ďuriš ukážkovo zavesil.
    Asistencia: Kokavec

41:27
    Lakosil zakročil vyrážačkou, no len k domácim. Ktorý sa snažili využiť vrch odkrytej brány.

40:40
    Dubnica zmenila taktiku, vyčkáva na súpera už v strednom pásme.

40:05
    Vartovník hneď zakladá útok, ale to sme dnes už veľa krát videli.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 15 minút.

Atraktívny hokej pokračuje, v priebehu troch minút sa nám stav radikálne zmenil. Domáci svojho súpera prestrieľali, no stav je v prospech súpera. Mrzieť ich môžu nevyužité presilovky. Hostia sa snažia kontrolovať hru. V podstate im to stačí.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:51
    Pár sekúnd pred koncom si Lakosil ešte siahol na puk.

39:46
    Vhadzovanie po ľavici Nagyho.

39:01
    Dubnica nič nenecháva na náhodu a stále je aktívna i v útoku. Domácim sa zatiaľ nedarí znížiť.

38:44
    2 minúty do konca druhej tretiny.

37:57
    Dubnica sa nepresnou prihrávkou na modrú vyhnala z pásma, Oba celky strieľajú počas hry.

36:59
    Semaňák sa musel ponáhľať po puk smerujúci na Nagyho. Na chrbáte musel cítiť súpera.

36:30
    Nagy len vyrazil puk ľavím betónom.

35:52
    Dubnica sa usadila v pásme súpera a po obvode si posúvajú puk.

34:57
    Koky sa vrátil s pukom až ku Nagymu, domáci sú viac na puku, hostia sú však efektívnejší.

34:41
    Ondov preváhal strelu z medzikruží a musí sa ponáhľať do obrany.

34:15

33:53
    Takýto hokej sa divákom musí páčiť.

32:13
    Dubnica dáva gól! Z gólmi sa roztrhlo vrece. Klimenta v strednom pásme zachytil puk a rýchlo vysunul Jakubeka, ktorý sa nemýlil.
    Asistencia: Klimenta

31:38
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Avizovaný trest zrušil HAVRILA a je znížené.
    Asistencia: Vantroba.

30:50
    Dubnica dáva gól! Šimo inkasuje jednoduchý puk a už bol vystriedaný. Golom ho z brány vyhnal HUDAK
    Asistencia: Kanet

30:33
    Hostia v plnom počte. Ani v tejto presilovke domáci neskórovali.

29:33
    Novák sa dostal k vybojovanému puku a domáci sú zasa v pásme.

29:11
    Nová to zobral na seba a jednoducho vystrelil.

28:41
    Domáci sa nepresnou prihrávkou na modrú obrali o pásmo.

27:56
    Koky nahodil puk pred bránu.

27:50
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Bodnár – 2 min., napadnutie).

27:18
    Spišiaci sa snažia o ukľudnenie hry.

27:00
    Šimo si uchoval puk, hra sa prerušila a celky striedajú.

26:04
    Hokej je aktívny, Spišiaci mali na hokejkách vyrovnanie. Po strate puku sa do brejku dostal rýchli Matejka. Po jeho strele sa strhla bitka pred Šimom.

22:47
    Homer sa vybral na výlet, puk však nestihol spracovať. Šimo zahral hokejkou.

21:36
    Hrá sa pri striedačkách, domáci zakladajú ďalší útok.

21:04
    Už tretie pri Lakosilovi, ten má plné ruky práce, no zvláda to s prehľadom.

20:33
    Domáci to v útoku riadne roztočili hneď od úvodu tretiny.

20:04
    Boldižár skúsil strelu zápästím z medzikruží.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Hráči už idú na ľadovú plochu.

Ďalšia tretina sa začne približne o 3 minúty.

Táto tretina nám priniesla 3 zásahy. Hostia po prvom inkasovanom góle viac zabrali a teraz vedú tesním skoré. Domáci doplatili na svoju nedisciplinovanosť, no ešte nie je nič stratené. Máme pred sebou ešte 40 minút.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:49
    Beží posledná minúta tejto tretiny.

18:38
    Dubnica dáva gól! Domáci už hrali vo štvorici, no hráč sa ešte nestihol zapojiť a po rýchlej súhre hostia vedú. Postaral sa o to JAKUBEK
    Asistencia: Klimenta, Nemček

18:06
    Košecky tvrdo vypálil od modrej, no iba do betónov.

17:31
    Kover oslobodil svoj tím po mantinely.

17:17
    Po strele do masky sa hra prerušila. Šimo sa vytriasa.

17:00
    Domácich čakajú kruté minúty. Hostia majú obrovskú šancu na vedenie.

16:58
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Halász – 2 min., napadnutie).

16:32
    Prvú presilovku v zápase si zahrajú i hosti, uvidíme ako im to pôjde.

16:29
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Polomský – 2 min., podrazenie).

16:25

15:56
    Po tvrdej strele od modrej to na zimáku, len tak zahučalo.

14:31
    Aj túto presilovku zajačinu Spišiaci v pásme, sú však vytlačený ku striedačkám a odtiaľ zatiaľ nič nehrozí

14:15
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Hefka – 2 min., hákovanie).

12:59
    Dubnica dáva gól! Gol padol ako z neba. Ondov sa skúsil odvážne predrať sám, no stratil puk. Spišiaci sa už nestihli vrátiť a je vyrovnané zásluhou Kristína.
    Asistencie: Matejka

11:49
    Cibák zachytil vyhodenie puku a domáci ostávajú v tlaku.

11:41
    Cibák čaká na modrej, o puk sa bojuje za Lakosilom a už naozaj dlho.

10:32
    Vartovník skúsil nahodiť puk za Lakosila z poza brány.

9:51
    Dubnica sa snaží dorovnať čo najrýchlejšie, no zabúdajú na obranu. Domáci sa dostali do brejku ktorý ťahal nový hráč Badalian.

8:21
    Akcia po rýchlom prechode do pásma, po získaní vhadzovania. BOLDIŽAR spracoval prípravku do jazdy a sám sa ocitol pred bránou. Strela zápästie skončila v bráne.
    Asistencia Halász

7:45
    Ďalšie vhadzovanie získal Bača, okamžite nahodil puk na Havrilu.

7:24
    Gol domácich visel na vlásku, domáci sú zatiaľ aktívnejší.

6:45
    Oba celky striedajú, vhadzovanie je v strednom pásme pri obrannej modrej domácich.-

6:02
    Hráči bojujú o puk za bránou Šima.

5:58
    Šimo zakročil a prerušil hru.

5:11
    Domáci boli v útoku takmer neustále, no veľa toho nenastrieľali. Teraz sa musia brániť.

4:59

3:58
    Kover vyskúšal pozornosť Lakosila, chcel po ľade posunúť puk pred bránu. Krížna prihrávka však neprešla.

3:17
    Domáci sa od úvodu dostali do pásma. Novák nahodil puk do ohňa, no v hrbe tiel sa stratil a hra sa prerušila.

2:57
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Dužek – 2 min., držanie).

2:08
    Domáci sa prvý krát usadili v pásme a dusia súpera. Strely však končia iba ne betónoch brankára.

0:22
    Puk, len zľahka klže z jednej strany na druhú, hráči sa nenáhlia.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Hostia dnes nastúpia v tmavých modrých dresoch a domáci v bielom.

Oslávenec pred zápasom vhodí slávnostné buly.

Pred zápasom budeme svedkami ocenenia pre bývalého extra-ligového rozhodcu, Rastislava Gajana pri jeho jubileu 50 rokov. Gratulujeme.

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Nagy( Šimo)
    Boldižár- Alvo, Novák,Vartovník,Kover, Bdžoch- Cibák, Badalian, Koky, Ondov, Vantroba- Štefánik, Havrila,Halász, Findura, Knižka- Semaňák,Bača, Polomský, Ludányi

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom: Lakosil,( Kutej)
    Švec, Homer, Hegyi, Matejka, Kristín, Košecký- Chatrnúch, Klimenta, Nemček, Jakúbek. M. Hefka- Trška, Kokavec, Ďuriš, Jakubík, Dúžek- Fančovič, Bodnár, Hudák, Kanet

Rozhodca: Korba- Wolf, Vall.

Pomaly sa nám základná časť sezóny prelomí na svoju druhú polovicu. V 20 kole Spišiakov po dlhom čase čaká domáci zápas. Na východ republiky dnes pricestovala Dubnica.

HK Spišská Nová Ves, doterajšiu časť sezóny hodnotia pozitívne.Spokojný sú s predvedenou hrou mužstva, no niektoré straty bodov ich trochu mrzia. Piata priečka v tabuľke je zatiaľ viac ako pred sezónou chceli. V minulom ročníku to bol boj o play off do posledných dní. Nálada v kabíne je dobrá a hráči už myslia o čosi odvážnejšie.Hoci je to dosť ďaleko vyjadrili sa, že do play off by sa chceli dostať s popredných miest a bojovať o priami postup do našej najvyššej súťaže. V poslednom zápase s Vlkmi im body unikli veľmi tesne. Hoci po prvej tretine viedli 0:1, zápas prehrali po futbalovom výsledku 2:1. Vyrovnávajúci gól inkasovali v oslabení. V 52 minúte o výsledku rozhodol Rehák gólom v presilovke.Záver zápasu hostia už psychicky nezvládli a vyrovnať sa im už nepodarilo. Svojmu dnešnému súperovi majú čo vracať. V tejto sezóne sa im Dubnicu ešte nepodarilo poraziť.

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom:
    Dnes podvečer nás čaká vyrovnaný duel. Dubnica je na štvrtom mieste v tabuľke a pred svojím dnešným súperom vedie len o dva body. Navyše majú zápas k dobru. Dubnica naposledy nastúpila doma proti Topoľčancom. Po tesnej prehre 2:3 si do tabuľky pripísali cenný bodík. O zápase rozhodlo až predlženie. Prvá časť zápasu bola trocha hluchá, oba celky hrali opatrne a zodpovedne. Zaznamenal sa v nej iba vzájomný trest po pästnom súboji Kristína a Kováčika. Ako prvý išli do vedenia domáci, po góle Matejku. V poslednej minúte druhej tretiny vyrovnal Pätoprstý. Táto tretina bola bez jedinej trestnej minúty. Celkovo ich v zápase bolo iba šesť a všetky góly padli v plnom počte. Miklíkove vedenie pre Topoľčany trvalo, len dve minúty. Postaral sa o to Matejka, ktorý bol mužom zápasu. Išlo sa do predĺženia,trvalo len 1 minútu a 20 sekúnd. Pätoprstý strhol rozdielový bod na stranu hostí.