Vladivostok – Magnitogorsk 5:4 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 1:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Minsk 7:2 (kon.)
Avangard Omsk
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 21.11.2019, 17:30 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:05:04)

Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (Jekatěrinburg) 33 zákroků, 1 gól, 97,06%

Dnešní utkání sledovalo 3 579 diváků.

Střely na branku: 34 – 24

Je dobojováno. Zápas nakonec došel do nastavené hrací doby, protože domácí celek vyrovnal. Ale v prodloužení nakonec rozhodl Bělousov a Jekatěrinburg tak získal dva body, domácí se musí spokojit s jedním. Sledovali jsme celkem pohledné utkání, které sice nepřineslo příliš branek, ale hezké akce na obou stranách ano.

62:46 Georgij BĚLOUSOV - 1:2

62:46
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Hosté rozhodli o tom, že si odvezou bonusový bod navíc. Dacjuk našel na levé straně volného GEORGIJE BĚLOUSOVA, který poté z bekhendu prohodil puk na forhend a zakončil do odkryté části Bobkovovy branky – 1:2. Asistence: Pavel Dacjuk.

61:43
    Vjačeslav Litovčenko z prostoru mezi kruhy netrefil branku domácích a hned na to hru na opačnou stranu otáčí opět Omsk.

60:52
    Znovu se puku ujali hráči Omsku a zavezli ho před hostující branku. Ale tam se jim nepovedla akce, která nakonec končí jen vedle Kovářovy branky.

60:23
    A hned na Kováře pálil Andrighetto, avšak proti jeho pokusu zakročil Jakub Kovář.

60:04
    Domácí mají puk a od své branky zakládají první akci prodloužení.

60:01

Střely na branku: 34 – 23

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani to nerozhodne, budeme svědky samostatných nájezdů.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Už to vypadá, že se půjde do prodloužení. Puk je u domácí branky a ještě domácí už ho ani nevyváží pryč.

59:07
    Závar před hostující brankou, Kovář ale mohl být v klidu, pokus jednoho z domácích hráčů zaletěl pouze vedle jeho brány.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 52. Šumakov (Košelev) – 8. Macek (Dawes, Golyšev), 63. Bělousov (Dacjuk)

Avangard Omsk: Bobkov (D. Kostin) – Bondarev, Pokka, Vojnov, Franson, Martynov, Spicenko – Širokov (A), K. Semjonov, Andrighetto – Šumakov, Gračjov, Beck (A) – Dědunov, Stas (C), A. Potapov – I. Makarov, Mizjurin, Košelev.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, D. Bodrov (A), Mamkin, Gurkin, Stasenko, Valitov – Dawes (C), Macek, Golyšev – Litovčenko, Holland, Sexton – Bělousov, Dacjuk (A), A. Garejev – Chripunov, Platt, Obidin – Ovčinnikov.

Rozhodčí: Gašilov, Fraňo – Gorděnko, Sysujev

Diváci: 3 579