Florida – Ottawa 6:1 (kon.) | NY Rangers – Nashville 2:5 (kon.) | Columbus – Washington 3:0 (kon.)
St. Louis – Colorado 5:2 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:2 (kon.)
New York Rangers
2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
Nashville Predators
Úterý 17.12.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

52:38
    Matt Duchene byl vyloučen za podrážení a Rangers mají k dispozici čtvrtou přesilovou hru. Zatím nevyužili ani jednu. Jednu v první části, dvě ve druhé třetině.

45:50
    Rangers měli během posledních okamžiků tlak, jenže Pavel Bučněvič za bránou Predators zbytečně fauloval a byl vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilová hra.

35:27
    Brendan Lemieux byl během komerční přestávky vyloučen, když dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Následovalo hlasité bučení.

33:11
    Dylan Strome z pravého kruhu pro vhazování nahodil puk před bránu, kde hledal Chrise Kreidera. Mattias Ekholm poté fauloval a byl vyloučen za krosček.

31:19
    Rozhodčí nakonec během krátké komerční přestávky vylučovali. Jesper Fast dostal dvě minuty za držení, zatímco hostující obránce Dante Fabbro za hrubost.

28:01
    Ryan Ellis byl vyloučen za faul loktem a Rangers si zahrají po reklamní přestávce druhou přesilovou hru. Úvodní na přelomu první a druhé třetiny nevyužili.

19:19
    Brendan Lemieux se snažil clonit před bránou, jenže přišel do kontaktu s Romanem Josim a rozhodčí ho poslali na trestnou lavici za nedovolené bránění.

16:38
    Z obrovského tlaku Rangers pramenilo vyloučení a domácí hokejisté si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru. Kyle Turris dostal dvě minuty za sekání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Kreider (Zibanejad), 58. Panarin (Zibanejad, Fox) – 11. Grimaldi (Josi, Ellis), 31. Josi (Hamhuis, Turris), 36. Ekholm (Bonino), 59. Josi, 60. Ellis (Watson)

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, R. Lindgren, Fox, M. Staal (A), DeAngelo – Panarin, R. Strome, Kakko – Kreider, Zibanejad (A), Bučněvič – McKegg, Chytil, Fast (A) – Lemieux, B. Howden, Br. Smith. Hlavní trenér: David Quinn.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Hamhuis, Fabbro, Ekholm, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen (A), Järnkrok – Turris, Duchene, Sissons – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Blackwell, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Jean Hebert, Kelly Sutherland. Čároví: Kyle Flemington, Tony Sericolo

Diváci: 17286