Engineers Prague – Black Dogs Budweis 4:0 (kon.)
ČVUT Engineers Prague
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Black Dogs Budweis
Neděle 22.12.2019, 11:35 • Zimní stadion Hvězda Praha, Praha 6 (Vokovice) • Univerzitní liga ledního hokeje • 13. kolo

55:57
    Vojtěch Potocký (ENG) na kruhu ostře krosčekoval Tintěru, za což dostává pětiminutový trest a osobák do konce utkání. Na trestné jej zastoupí Tomáš Searle.

53:24
    Poměr sil na ledové ploše se vyrovná, za hákování je vyloučen Petr Janásek (ENG).

52:18
    Hráčská lavice Budweis dostává dva menší tresty, jeden za příliš mnoho hráčů a druhý za nesportovní chování. Oba odpyká obránce Jan Vávra (BDB).

47:02
    Lukáš Vopat (ENG) je vyloučen za sekání, hosté si zahrají další přesilovou hru.

42:26
    Sudí přerušil hru a ukázal na Pavla Grauera (BDB), kterého poslal na trestnou za podrážení.

31:50
    Radek Rolínek (BDB) je vykázán z ledové plochy za držení, Iva Svobodu čekají další krušné dvě minuty.

21:39
    Protesty nepomohly, domácí čeká přesilovka. Trest pro hráčskou lavici za porušení postupu vhazování odpyká útočník Jan Fiala (BDB).

18:42
    Lukáš Vopat (ENG) je z kluziště vykázán za nedovolené bránění, domácí třetinu dohrají ve čtyřech.

09:23
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Roman Tintěra (BDB) totiž dostává menší trest za držení.

09:08
    Další přesilovka pro hostující celek. Vojtěch Potocký (ENG) je vykázán za hákování.

06:10
    Střelec první branky dnešního duelu Adam Hyršl (ENG) je na dvě minuty vyloučen za podrážení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 3. Hyršl (Burda, Kolář), 22. Ujfaluši (Kulich, Janásek), 40. Káník (Kulich, Josefus), 54. Raiterman (Káník)

ČVUT Engineers Prague: Maštalířský (Příhoda) – Žáček, Kulich, Klement, Raiterman, Searle, Vobořil, Janásek (C) – Josefus, Burda, Vopat, Suda, Hyršl (A), Potocký, Káník, Zdvořáček, Chlouba, Veber, Ujfaluši (A), Dudák, Kolář.
    Black Dogs Budweis: Svoboda (54. Prušák) – Grauer, Sitter (C), Hubata, Šafář, Vávra, Hrůša, Tintěra, Kříž – Grossmann, Fiala, Vochozka, Rolínek, Masopust, Prášek, Sumerauer, Šuhaj.

Rozhodčí: Jechoutek – Dědek, Teršíp.