KHL
Chabarovsk – N.Novgorod 2:0 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:2 (po pr.) | Kunlun – Minsk 2:1 (kon.)
Novosibirsk – Spartak Moskva 0:5 (kon.) | Barys – Petrohrad 2:6 (kon.) | Čerepovec – Soči 4:2 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 2:1 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:3 (kon.) | Omsk – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Red Star Kunlun
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
HC Dinamo Minsk
Středa 25.12.2019, 12:30 • Sportoviště univerziády Šen-čen • KHL

Skončilo nám utkání mezi Kunlunem a Minskem. Domácí zvítězili těsným rozdílem 2:1. Čínský tým otevřel skóre už na konci šesté minuty, kdy se trefil v početní výhodě Brandon Yip. Následovala dlouhá pasáž bez vstřelené branky. Všechny čekající diváky potěšil 23 sekund před koncem druhé třetiny Devante Smith-Pelly. Tato branka se ukázala být tou rozdílovou, neboť ve třetí třetině pouze snižoval Andrej Kosticyn.

Z mé strany je to vše. Přeji příjemný zbytek vánočních svátků. Na počtenou! (14:50:27)

Československá stopa v utkání

Šimon Hrubec (Kunlun) do utkání nezasáhl
    Andrej Šustr (Kunlun) 0+1, 1 střela, čas na ledě: 22:05.

59:56
    Obrana Kunlunu už vše vyřešila. Body zůstanou v Číně.

59:28
    Teemu Pulkkinen pálil z voleje vedle domácí svatyně. I nadále se však hosté drží na kotouči.

59:00
    Rozběhla se nám poslední minuta základní hrací doby. K vidění je souboj v rohu kluziště.

58:38
    Brána Dinama je prázdná. Hosté hrají bez brankáře a zkouší powerplay.

57:58
    Spencer Foo svůj celek dostal z tlaku soupeře. Kotouč vyvezl do střední třetiny a následně jej nahodil na bránu Dinama.

57:15
    Taylor musel po delším časovém intervalu zasahovat. Udržel kotouč před sebou a následně jej rozehrál na spoluhráče.

56:42
    Kane je na ledě. Domácí přežili také další oslabení.

56:09
    Ostrý souboj se momentálně svádí u mantinelu v pásmu Kunlunu. Minsk se stále nemůže dostat do souvislejšího tlaku.

55:43
    Gragnani s pukem na holi nepřešel útočné pásmo ideálně. Byl odpískán ofsajd.

55:11
    Murphy dokázal dostat kotouč pod bruslemi Kovyršina a následně jej přes všechny čáry odpálil až k Taylorovi.

54:42
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:26
    Hostům se nepovedla rozhrávka. Kunlun v posledních minutách nepouští hostující Dinamo do tlaku.

53:49
    Martynov byl Šustrem tvrdě přitlačen na mantinel. Český zadák znovu uplatnil svůj důraz.

53:25
    Nikita Kryskin střílel od modré čáry pár centimetrů nad horní tyč. Minsk ale ihned poté byl z odejit z útočné třetiny.

52:41

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 6. Yip (Miller, Šustr), 40. Smith-Pelly (Chelios) – 45. A. Kosticyn

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Chelios, Bartley, T. Murphy, G. Reinhart, Šustr, Sproul, D. Osipov – Foo, Lockhart, Wong – Yip (C), Miller, Magee – Smith-Pelly, Werek, Kane – Skvorcovs, Maksimov.
    HC Dinamo Minsk: D. Taylor (Tolopilo) – Denisov, Gragnani, Znacharenko, Morrow, Jevenko, Gotovec, Kryskin – A. Kosticyn (C), Spooner, Kovyršin – Pulkkinen, Paré, Martynov – Stefanovič, Děmkov, Pavlovič – Kitarov, Kazjanin, Drozdov – Greckij.

Rozhodčí: Birin, Olenin – Nikolajev, Novikov

Diváci: 2 822