Chabarovsk – Jekatěrinburg 4:3 (2:0 po s.n.) | Novosibirsk – Petrohrad 0:2 (kon.) | Barys – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)

Hynek Zohorna (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:49
    Jakub Kovář (JEK) 34 zákroků, úspěšnost 91,9% (12:47:30)

Amur Chabarovsk vítězí počtvrté v řadě a výhra nad Jekatěrinburgem je o to cennější, že domácí prohrávali podobně jako nedávno proti Minsku již 0:3 po hezkých gólech tří hráčů kanadského původu – Hollanda, Sextona a Macka. Ještě v prostřední části snížil Rasskazov a dvěma góly v závěrečné třetině poslal zápas do prodloužení Vjačeslav Ušenin, přičemž tomu vyrovnávacímu pomohl do sítě Kovářův beton.
    V nájezdech pak Amur zvítězil 2:0 a dotáhl znamenitý obrat.

Statistiky:
    Střely na bránu 37:32, vhazování 35:36, hity 24:19, čas v útoku 9:10 – 9:13, vyloučení 3:2, využití 0:1.

Igor RUDĚNKOV - 4:3 na nájezdy

V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk.

Autorem vítězné branky je IGOR RUDĚNKOV.

4. série
    2:0
    Brooks MACEK také nedokázal dopravit kotouč do brány a rozstřel předčasně končí.

3. série
    2:0
    Igor RUDĚNKOV proměňuje forhendovou kličkou přes ležícího Kováře.

3. série
    1:0
    Peter HOLLAND míří do Alikinovy lapačky.
    Kirill RASSKAZOV

2. série
    1:0
    Kirill RASSKAZOV si najížděl obloukem zleva, položil si Kováře a z pravé strany zvedl puk bekhendem pod víko.

2. série
    0:0
    Dan SEXTON neprostřelil domácího brankáře Alikina.

1. série
    0:0
    Denis GOLUBĚV trefuje švihem Kovářovu lapačku.

1. série
    0:0
    Pavel DACJUK bekhendovým blafákem neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:41
    Alikin se vrhl na led a zalehává vyražený kotouč před Gurkinem, který na něj předtím vyslal střelu přes obránce z mezikruží.

62:06
    Hynek Zohorna dlouho s pukem na holi hledal pozici pro střelu či nahrávku, nakonec vybídl Gorškova, jehož střela zblízka končí v Kovářově lapačce.

60:23
    Prodloužení začalo dvěma pokusy domácího Fajzullina, Kovář odolal.

60:01

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 28. Rasskazov (Jordán, Fajzullin), 45. Vj. Ušenin (Jazkov, Ruděnkov), 56. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, Gorškov), rozh. náj. Ruděnkov – 2. Holland (Mozer, Sexton), 8. Sexton (Holland), 26. Macek (Dawes, Sexton)