Košice – Nitra 3:2 (2:0 po s.n.) | Banská Bystrica – Zvolen 4:2 (kon.) | Detva – Miskolc 5:3 (kon.)
Poprad – Nové Zámky 3:2 (po pr.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | HC Slovan – Trenčín 4:1 (kon.)
HK Poprad
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Pondělí 06.01.2020, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 38. kolo

41:33
    Presilovku si zahrajú hokejisti Nových Zámkov a majú šancu na vyrovnanie. Dve minúty za seknutie dostáva Matúš Paločko.

38:09
    V závere druhej tretiny si presilovku zahrajú domáci. Dve minúty za hákovanie dostáva Václav Stupka.

25:13
    Presilovku si zahrajú hokejisti Popradu. Branislav Fábry dostáva dve minúty za podrazenie.

18:53
    Nové Zámky získavajú prvú presilovku. Lukáš Kozák dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

11:26
    Sme svedkami obojstranného vylúčenia a hrať sa bude vo formáte 4 proti 4. Daniel Brejčák a Filip Bajtek dostávajú po dve minúty za hrubosť.

05:06
    Prvú presilovku v zápase si zahrajú domáci. Marcel Holovič dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 11. Svitana (Takáč, Zagrapan), 28. Takáč (Svitana), 62. Vandas (Svitana) – 30. Bajtek (Stupka), 53. Jaša (Hruška, Rogoň)

HK Poprad: Vošvrda (Nechvátal) – Kozák, Brejčák (A), Erving, Fabian, Magovac, Česánek, Ulrych – Handlovský, Preisinger, Vandas – Takáč, Zagrapan (A), Svitana (C) – Jacobs, Paukovček, Matúš Paločko – Matej Paločko, Bjalončík, Kundrik – Králik
    HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Vyžinkár) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš (A), Pavúk – Stupka, Bajtek, Pospíšil – Jurík (C), Fábry (A), Obdržálek – Andrisík, Hruška, Števuliak – Rogoň, Holovič, Jaša

Rozhodčí: Novák, Juhász – Frimmel, Soltész

Diváci: 1 558