Chabarovsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Omsk 1:3 (kon.) | Kunlun – Kazaň 3:1 (kon.)
Barys – Magnitogorsk 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Ufa 4:2 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 1:2 (po pr.)
Nižněkamsk – Čeljabinsk 3:4 (1:2 po s.n.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 6:4 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 6:1 (kon.)
Petrohrad – Jokerit 4:1 (kon.) | Viťaz – Minsk 5:1 (kon.)
Severstal Čerepovec
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Spartak Moskva
Čtvrtek 16.01.2020, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

Československá stopa v utkání

Robin Hanzl (SPM) 1+1, 1 střela, čas na ledě 16:32 (19:21:08)

Statistiky utkání:

Střely na branku – 34:22.
    Zblokované střely – 18:16.
    Vyloučení – 3:3.
    Využití přesilovek 0/3 – 0/3.
    Vhazování – 25:29.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Spartaku Moskva, který svého soupeře porazil výsledkem 2:1. Severstal ve třetí třetině usiloval nad vyrovnávací brankou, kterou se mu nakonec povedlo vstřelit, a to hodně šťastným způsobem. Utkání tak dospělo do prodloužení, které trvalo opravdu jen několik vteřin, o druhém bodu totiž rozhodl moskevský celek.

60:38 Kaspars DAUGAVINŠ - 1:2

60:38
    Spartak právě vstřelil branku!
    Prodloužení skončilo opravdu bleskově! Domácí hráči totiž naprosto zapomněli na KASPARSE DAUGAVINŠE, který čekal na nahrávku na modré čáře. Poté se s pukem dostal až do palebné pozice, odkud zápěstím prostřelil Šugajeva.
    Asistence: Jakov Rylov, Robin Hanzl.

60:01

Ani třetí třetina nám nerozhodla o vítězi tohoto zápasu, budeme tak sledovat prodloužení ve třech na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20
    Do konce tohoto zápasu nám nezbývá zrovna moc času, zcela určitě se dočkáme prodloužení. Tam se rozhodne o budoucím držiteli druhého získaného bodu.

58:01
    Do protiútoku se dostávala první formace Spartaku, která ale vůbec nic nevymyslela. Naopak z toho bylo ofsajdové postavení, což uviděl také rozhodčí.

57:20
    Za vlastní branku se vydal Makejev, který raději přenechal do tandemu na vedle stojícího Chochlova, jenž přejel modrou čáru a poté nahazoval podél hrazení.

56:08
    V krátkém časovém sledu musela být hra opět přerušena, puk totiž skončil opět ve výstroji ruského brankáře Spartaku. Bude se vhazovat po jeho pravici.

55:11
    Najednou jsou domácí mnohem aktivnějším týmem, přičemž se o zakončení z mezikruží pokoušel Jakovlev, s jehož střeleckým pokusem si ale Bespalov poradil.
    52:40 Jegor JAKOVLEV - 1:1

52:40
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Zničehonic se domácím povedlo srovnat krok! To byla hodně netradiční branka, hostující brankář Bespalov totiž nedokázal reagovat na tečovanou nahrávku v podání JEGORA JAKOVLEVA, kterému se tak povedl vyrovnat výsledek.
    Asistence: Ilja Chochlov, Sergej Monachov.

52:05
    Ze zajímavé pozice pálil hostující Hersley, jehož dělovka skončila pouze v lapačce pozorného Šugajeva. Ten ještě drží svůj celek ve hře o bodový zisk.

51:04
    Severstal se soustředil na útočení, avšak tak trochu zapomněl na zadní vrátka, kam pronikl hostující Kotljarevskij, kterému se nepovedlo překonat Šugajeva.

David Suchý

Branky a nahrávky: 53. J. Jakovlev (Chochlov, Monachov) – 32. R. Hanzl (Karsums, Daugavinš), 61. Daugavinš (Rylov, R. Hanzl)

Severstal Čerepovec: Šugajev (Chakimov) – Provolněv, A. Kulda, M. Chabarov, Kudako, N. Chlystov, Makejev, Chochlov – Monachov (A), Trubačjov (C), Jakimov (A) – J. Morozov, Kapustin, J. Jakovlev – Markovin, Kodola, Petunin – Nevolin, J. Bodrov, A. Alexejev – Gračjov.
    Spartak Moskva: Bespalov (Chomčenko) – Hersley, Viklund, Rylov (A), D. Višněvskij, Gončarov, I. Višněvskij, Trišin – Fjodorov, Juňkov, Chochlačov – R. Hanzl, Karsums, Daugavinš (A) – Talalujev, Arkalov, Nikoncev (C) – Kotljarevskij, Kokarev, Lvutin – Stoljarov.

Rozhodčí: Cyplakov, Oskirko – Maximovskij, Šadrin