Kunlun – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Ufa – Vladivostok 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (0:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 4:3 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 3:2 (kon.) | Jokerit – Barys 1:5 (kon.) | Viťaz – Omsk 1:2 (2:3 po s.n.)
Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (po pr.)

Soči právě vstřelilo branku!
    Soči vítězí! Hostující celek o svém triumfu rozhoduje hned v úvodu prodloužení! S první střelou si brankář ještě dokázal poradit, ale osamocený DAVID RUNDBLAD bekhendem rozhodl! Asistence: Andrej Altybarmakjan.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

52:02
    Riga si zahraje další přesilovku. Roman Abrosimov dostává dvě minuty za držení.

50:08
    Denis Mosaljov se před brankou Rigy natahoval po odraženém kotouči, ale na poslední chvíli k němu přistoupil obránce, který jej připravil o možnost zakončit.
    47:51 Alexandr PROTAPOVIČ - 1:1

47:51
    Riga právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Domácí Riga se dočkala branky! Lotyšský celek zavřel soupeře před jeho klecí. K odraženému kotouči se před brankou probil ALEXANDR PROTAPOVIČ a doklepl jej do sítě! Asistence: Marek Ďaloga, Mikelis Redlihs.

44:40
    Soči si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Nerijus Ališauskas.

40:35
    Soči si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Benjamin Marshall.

37:20
    Soči si zahraje přesilovku. Džerinš vyfasoval dvě minuty za držení hole.

33:18
    Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Archipov – 2 min., vysoká hůl).

31:00
    Roberts Lipsbergs dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, jenže jeho zakončení forhendem skončilo na betonu připraveného brankáře!

30:26
    Riga si zahraje další přesilovku. Střídačka Soči je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

27:45
    Riga si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Alexandrov.

25:40
    Mohlo být vyrovnáno! Robert Mamčics se před brankou Soči dostal k odraženému kotouči, jenže jeho dorážka skončila na betonu roztaženého brankáře!

22:49
    Riga si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Nikita Vyglazov.

19:35
    Riga si zahraje přesilovku. Sergej Šmeljov dostává dvě minuty za zdržování hry.

19:28
    Konstantin Klimontov si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud zakončil zápěstím, jenže Salák se dokázal rychle přemístit a zakročil lapačkou!

17:44
    Nalimov si na poslední chvíli poradil se střelou z levého kruhu! Hostující brankář vykopl Lipsbergsovu ránu zápěstím špičkou betonu!
    09:34 Dmitrij LUGIN - 0:1

09:34
    Soči se dostává do vedení! Hostující celek předvedl rychlý přechod do útočného pásma po pravém křídle. Na zpětnou přihrávku si nabruslil DMITRIJ LUGIN a střelou zápěstím zamířil k zadní tyči! Asistence: Vladislav Kaletnik.

05:01
    Soči si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Kristofer Berglund.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 48. Protapovič (Ďaloga, M. Redlihs) – 10. Lugin (Kaletnik), 61. Rundblad (Altybarmakjan)

Dinamo Riga: Salák (An. Makarov) – Marshall, Mamčics, Balinskis, Ališauskas, Berglund, Sotnieks, Ďaloga – M. Redlihs, Ashton, Darzinš – Setdikov, Protapovič, Slepec – Gegeris, Batna, Meija – Pavlovs, Džerinš, Lipsbergs – Trastašenkovs.
    HK Soči: Nalimov (A. Achmetov) – Rundblad, Bertilsson, Klimontov, A. Petrov, Abrosimov, D. Alexandrov, Gordějev, J. Alexandrov – Archipov, R. Rosén, Altybarmakjan – Leščenko, Kaletnik, Lugin – Šmeljov, Točickij, Mosaljov – Rachimullin, Rybakov, Vyglazov – Starkov.