Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 1:2 (kon.) | Liberecký kraj – Kraj Vysočina 0:3 (kon.) | Praha – Pardubický kraj 5:3 (kon.)
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 2:7 (kon.) | Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 2:3 (kon.) | Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 4:2 (kon.)
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 4:3 (kon.) | Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 4:1 (kon.) | Pardubický kraj – Středočeský kraj 1:5 (kon.)
Zlínský kraj – Liberecký kraj 4:1 (kon.) | Praha – Ústecký kraj 4:4 (kon.) | Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 3:0 (kon.)
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 3:8 (kon.) | Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 3:6 (kon.)
Ústecký kraj
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Královéhradecký kraj
Středa 22.01.2020, 12:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Olympiáda dětí a mládeže • Skupina A

Vítáme vás u on-line přenosu hokejového turnaje v rámci IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020. Utkání mezi Ústeckým a Královéhradeckým krajem začíná v 12:30.

Tým, který na tomto turnaji může pomýšlet na pěkné umístění. Královéhradecký kraj má po dvou hracích dnech na svém kontě tři vítězství a jednu porážku. Ve třetím hracím dni má tak o motivaci postaráno, reálný je stále postup do semifinále.

Tento tým může být s výsledky z prvních dvou hracích dnů rozhodně spokojen. Po třech výhrách a jedné remíze s Moravskoslezským krajem může směle pomýšlet na semifinále. Jestli se Ústeckému kraji podaří postoupit se rozhodne dnes.

Ústecký kraj: Tuhý – Zetek, Bystřický, Vyhlídal, Badinka, Husinecký, Hynek, Síč, Bednařík, Holčák, Maštalířský, Šprynar, Čech, Skrutek, Mišovic, Ščislák, Chlán, Tůma, Klobouček

Královéhradecký kraj: Kasal – Veselý, Fiala, Klepš, Žaba, Mráz, Dunda, Vytlačil, Sklenář, Bezpalec, Felcman, Vencl, Síla, Mach, Klíma, Král, Sláma, Trejbal, Šimek, Zámečník.

00:01

00:58
    První ohrožení branky z hole Královéhradeckého obránce. Ten kotouč vypálil od modré a střela jen těsně prolétla mimo tyče Tuhého branky.

01:34
    Tuhý vytáhl dobrý zákrok betony proti ujíždějícímu nájezdníkovi z Královéhradeckého kraje.

02:32
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ KLÍMA. Asistence: Marek Mach a Jiří Felcman.

04:23
    Královéhradecký kraj se tak dostává do rychlého vedení v utkání. Do důležitého utkání vstoupil tak tento tým lépe.

05:12
    Ústecký kraj nyní zapnul na vyšší obrátky a tlačí Královéhradecký tým v jejich třetině.

05:32
    Velká šance z protiútoku! brankář tuhý však vyzrál na střelce tváří v tvář.

06:49
    Ústecký kraj znovu tlačí na branku Královéhradeckého kraje. Podaří se tomuto týmu do konce třetiny vyrovnat? Zbývá osm minut.

07:26
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Vyhlídal – 2 min., pozdní dohrání).

07:49
    Královéhradecký kraj tak dostává další příležitost navýšit své vedení v přesilové hře.

09:48
    Velká šance Ústeckého kraje vyrovnáním nekončí. Královéhradecký kraj se osvobozuje a vyhazuje na zakázané uvolnění.

11:18
    Ústecký kraj je v posledních minutách aktivnějším celkem na kluzišti. Zatím však neměl vyloženou příležitost, jelikož Královéhradecký kraj velmi dobře brání

12:20
    Zakázané uvolnění Ústeckého kraje.

12:38
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Vyhlídal – 2 min., hákování).

13:15
    Brankář Tuhý musel nyní vytáhnout dva dobré zákroky, kterými drží Ústecký kraj na dostřel jedné branky.

14:19
    Další tvrdou střelu kryje brankář Tuhý ve své rukavici.

14:51
    Ústecký kraj trefuje v závěru břevno!

15:00

Je za námi první třetina. Do kabin odcházejí spokojenější hráči Královéhradeckého kraje. Druhá třetina začne zhruba v 13:19.

15:01

15:33
    Nebezpečná teč před Kasalem jde těsně mimo tyče.

15:40
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Husinecký – 2 min.).

15:52
    Autorem branky je PAVEL ŠIMEK.Ten zvyšuje vedení ránou od modré. Asistence: Lukáš Král.

16:36
    Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj (Mach – 2 min., hákování).

17:18
    Ústecký kraj dostává šanci na snížení z přesilové hry.

17:32
    Výborný Kasal drží Královéhradecký tým svými zákroky.

20:00
    Královéhradecký kraj se nyní usadil v útočném pásmu.

20:50
    Ve předu je zas Ústecký kraj. Zakončení útočníkovi v poslední chvíli zmařil obránce.

21:55
    Brankář Kasal má další střelecký pokus soupeře ve své výstroji. Vhazovat se bude po jeho levici.

22:43
    Práci měl také po trochu delším časovém úseku brankář Tuhý.

22:58
    Tyč po střele Královéhradeckého kraje!

24:10
    Kasal zatím podává opravdu bezchybný výkon! Po další střele končí kotouč v jeho lapačce.

24:39
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Hynek – 2 min., hákování).

25:58
    Královéhradecký kraj má výhodu jednoho muže na ledě. Dokáže ještě navýšit svůj náskok?

26:20
    Ústecký kraj odbránil přesilovou hru s velkým přehledem.

27:40
    Nyní doslova Tuhý zachránil svůj tým před inkasováním další branky. Dva fantastické zákroky v krátkém časovém rozmezí drží Ústeckému kraji stále naděje na dobrý výsledek.

29:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

30:00

30:01

31:05
    Třetí třetina je v plném proudu! Aktivně do ní vstupuje Ústecký kraj, ten tlačí na Kasalovu branku.

31:06
    Ústecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ HOLČÁK. Ten svůj tým posílá na dostřel jedné branky. Asistence: Jakub Bednařík a Lukáš Síč.

34:35
    Ústeckému kraji vlila kontaktní branka ještě více krve do žil a tlačí na branku Hrabala.

34:57
    Kasal ale předvádí dobrý poziční zákrok a nedává Ústeckému kraji zatím možnost vyrovnat stav utkání.

35:19
    Kasalovi vypadlo z výstroje nahození Královéhradeckého hráče. S dorážkou si však mladý brankář poradil také.

35:48
    Kasal má kotouč pod svou rukavicí.

36:58
    Po delším časovém úseku jsou v útoku také hráči Královéhradeckého kraje. Jejich zakončení zatím netrefují branku Tuhého.

37:55
    Byli jsme svědky opět stoupajícího tlaku Ústeckého kraje. Podaří se tomuto výběru vývoj utkání ještě zlomit?

38:40
    Opět skvělý Kasal! Tváří v tvář uspěl proti střelci a drží svému týmu vedení.

39:19
    Do konce utkání zbývá málo přes pět minut.

39:44
    Hokejisté Královéhradeckého kraje blokují pokusy svého soupeře. Čeká nás zajímavý závěr utkání.

40:21
    Ústecký kraj musel podržet také jejich brankář Tuhý. Ústecký kraj znovu spěchá dopředu za vyrovnáním.

41:22
    Tuhý musel vytáhnout skvělý zákrok! A Ústecký kraj spěchá vyrovnat.

41:54
    Autorem branky je LUKÁŠ TŮMA. Ten dává pro svůj tým velmi důležitou branku!!Asistence: Martin Ščislák.

42:39
    Autorem branky je LUKÁŠ KRÁL. Asistence: Matyáš Sláma a Jan Trejbal.

43:35
    Rozhodl Lukáš král svou brankou o osudu utkání? To nám ukáže posledních 85 vteřin utkání.

44:00
    Poslední minuta utkání

44:20
    Ústecký kraj má problémy s přechodem do útočného pásma.

44:33
    Tvrdá střela Ústeckého kraje jde mimo!

Sledovali jsme vyhrocené utkání do samého závěru. Z vítězství se raduje Královéhradecký kraj. Nejlepší hráči utkání: František Hynek (UST), Filip Žaba (KRL) (14:09:38)

Aleš Zeman

Branky a nahrávky: 32. Holčák (Bednařík, Síč), 42. Tůma (Ščislák) – 3. Klíma (Mach, Felcman), 16. Šimek (Král), 43. Král (Sláma, Trejbal)

Rozhodčí: Lukáš Pastier – František Pěkný, Martin Bláha