Zlín – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) | | | Plzeň – Třinec | 5:2 (kon.) | | | Vítkovice – Mountfield HK | 1:4 (kon.) |
Kladno – Litvínov | 3:5 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 4:1 (kon.) | | | Liberec – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Pardubice – Kometa Brno | 4:2 (kon.) |
Nižněkamsk – Novosibirsk | 6:3 (kon.) | | | N.Novgorod – Magnitogorsk | 1:3 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 4:2 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Žďár n/S | 5:3 (kon.) | | | Vsetín – Poruba | 8:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Chrudim | 1:6 (kon.) |
Warriors Brno – Havířov | 1:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kobra | 5:4 (kon.) |
Nitra – Trenčín | 1:5 (kon.) | | | Detva – Košice | 4:2 (kon.) | | | Poprad – Banská Bystrica | 4:2 (kon.) |
Nové Zámky – Miskolc | 10:2 (kon.) | | | HC Slovan – Michalovce | 3:0 (kon.) | | | MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš | 4:2 (kon.) |
Skalica – Martin | 1:2 (kon.) | | | Trnava – Pov. Bystrica | 7:4 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Dubnica | 3:2 (po pr.) |
Žilina – Levice | 1:2 (kon.) | | | Topoľčany – Bratislava Capitals | 2:4 (kon.) |
konec
Torpedo Nižnij Novgorod
1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
55:44
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Dennis Rasmussen – 2 min., podrážení).
|
|
44:00
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., hákování).
|
|
39:02
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jegor Jakovlev – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
24:17
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Maxim Matuškin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
09:45
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Bogdan Potěchin – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
28. Šachvorostov – 4. Mozjakin, 13. Potěchin, 41. A. Nestrašil (Antipin)
Rozhodčí: Morozov, Gamalej – Viljugin, Sazonov
Diváci: 5 500
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Lindbäck (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov, Aljajev, Minejev – Varnakov, Shore, Žafjarov – Schroeder, Šenfeld, Rattie – Bočarov, Belevič, Verjajev – Šachvorostov, Urakov, Počivalov.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Antipin, J. Birjukov, Dronov, J. Jakovlev, Matuškin, Pivcakin – Mozjakin, A. Nestrašil, Filippi – N. Kuljomin, Rasmussen, Potěchin – O'Dell, Paršin, Loktionov – Několenko, Ljubimov, Timkin – Dorofejev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Antipin, J. Birjukov, Dronov, J. Jakovlev, Matuškin, Pivcakin – Mozjakin, A. Nestrašil, Filippi – N. Kuljomin, Rasmussen, Potěchin – O'Dell, Paršin, Loktionov – Několenko, Ljubimov, Timkin – Dorofejev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Morozov, Gamalej – Viljugin, Sazonov
Diváci: 5 500
Jan Prošek