Skalica – Martin 1:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 3:2 (po pr.)
Žilina – Levice 1:2 (kon.) | Topoľčany – Bratislava Capitals 2:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 24.01.2020, 17:30 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • Skupina A

Domáci pretrhli dlhu šnúru prehier, dnes zdolali zatiaľ nezdolného súpera a nové dresy pokrstili výhrou v predložení. Kto by to bol povedal po tom, čo sa na súpera dlho doťahovali. Dubnica mala výhru vo svojich rukách, nedokázala sa skoncentrovať na dôležitý záver a uhrať to vo svoj prospech. Každý bod sa však počíta. (20:08:39)

62:08
    Spišská Nová Ves dala gól!
    FABIAN sa presadil po krásnej krížnej prihrávke z úrovni bránkovej čiary a rozhodol tento zápas.

62:04
    Fabián sa snažil prestreliť braniacého hráča.

61:33
    Ondov to skúsil už dva krát, domáci sú v dobrej fáze a tlakom si vybojovali presilovku po podrazení. Sadol si Košecký.

60:11
    Dubnica vyrazila dopredu ako prvá, vzápätí Novák v črtajucom brejku stratil stabilitu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Dubnica ešte dokázala súperovi podkúriť a pohrozili z niekoľkých šancí. Ideme do predĺženia, ktoré sa bude hrať 5 minút vo formáte 3x3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:54
    Gol bol doslova pretlačený do brány. Ani neviem ako to VARTOVNIK Všetko pretlačil, aj z bránou. Gol však platí a hráme ďalej.
    ASISTENCIA Chovan

Dnešné stretnutie sleduje 620 divákov.

58:32
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Homer – 2 min., krosček).

58:01
    Pár striel v priebehu pár sekúnd. Lakosil v pohotovosti.

57:54
    Domáci to skúšajú bez brankára

57:54
    Oddychový čas domácich.

57:40
    Novák v šanci, no urobil zbytočne jednu kľučku naviac a už je v objatí s Lantoším.

57:19
    Ďurina to ťahá sám a zbiera cenné sekundičky.

56:43
    Ondovi tento zápas chutí, vyslal tvrdú strelu, súper ju však vytečoval.

56:22
    Dubnica mohla zasa odskočiť na rozdiel 2 gólov Rabčan však nepriehľadnú situáciu zvládol. .

Dana Kontuľová

Branky a nahrávky: 53. Vartovník (Fabián.), 59. Vartovník (Chovan), 63. Fabián (Vartovník) – 24. Ďuriš (Lantoš, Klimenta), 34. Chatrnuch (Kanaet)

HK Spišská Nová Ves: Brankári : Rabčan- Romaňák
    Chovanec- Havrilova Alevo, Matej, Ondov, Polomský, Nespala, Štrauch, Vartovník, Halasz, Findura, Fabián, Václav, Rosadič, Romaňák, Kover, Boldižár, Knižka, Chovan, Frič, Novák

TSS GROUP Dubnica: Brankári: Lakosil- Kutej
    Košecký, Plavecký, Chatrnúch, Hegyi, Kanaet, Lantoši, Homér, Matejka, Nemček, Trška, Hudák, Silchenko,Prna, Ďuriš, Švec, Jakubík, Dúžek

Rozhodčí: Smerek, Janiga, Pribula