Leganés – Real Sociedad 2:1 (kon.) | Eibar – Real Betis 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Getafe 0:2 (kon.)
Sevilla – Alavés 1:1 (kon.) | Villarreal – Osasuna 3:1 (kon.) | Barcelona – Levante 2:1 (kon.)
Villarreal CF
3:1 (1:0)
CA Osasuna
Neděle 02.02.2020, 18:30 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • Španělská LaLiga • 22. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:44:25)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:12. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:15.

Utkání je u konce a domácí tým se může radovat z výhry 3:1. Druhý poločas začal ale aktivitou hostů, ti ve 48. minutě vyrovnali po dobře provedeném rohu a přesné hlavičce Aridaneho. Jenže tento stav vydržel pouze do 54. minuty, kdy se po rychlé kombinaci trefil Rubén Peña a domácí tak opět vedli. Pojistku na náskok navíc zajistil proměněnou penaltou Santi Cazorla a to už Villarrealu stačilo. Snaha Osasuny o smazání ztráty vyšla v závěrečném náporu naprázdno a utkání skončilo výsledkem 3:1.

90+3

90+2
    A další žlutá pro domácí, tentokrát byl za faul potrestán Fernando Niño.

90+1
    Žlutou kartou za oplácení a postrčení protivníka byl potrestán domácí André Anguissa.

90
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.

89
    Nepřesná kombinace hostů na pravé straně, narážečka skončila v zámezí.

88
    Už se zase hraje na opačné straně, Villarreal pomaličku kráčí k výhře.

87
    Ten si nachystal Roberto Torres, zvolil přímou střelu z levé strany, poslal však pouze pozdrav mezi diváky.

86
    Další faul domácích, tentokrát je z toho celkem zajímavá standardka pro Osasunu.

85
    Střet mezi Cazorlou a Vidalem byl rozhodčím posouzen jako nedovolený ze strany domácího hráče. Po krátkých protestech se rozehrává proti brance Villarrealu.

84
    Kombinace Villarrealu po levé straně, hosté při této akci pouze statují.

83
    Zároveň je ale hra plná nepřesností, hraje se převážně ve středu hrací plochy.

82
    Domácí mají míč ve svém držení, tohle jim maximálně vyhovuje.

81
    Na druhé straně se pěknou a prudkou ranou prezentoval Cazorla, výsledek byl však stejný, jako před chvílí na opačné straně.

80
    Po rozehrání propadl míč na hranici pokutového území na Arnáize, ten však z dobré pozice poslal střelu mezi diváky.

79
    Rohový kop pro Osasunu.

78
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Robert Ibáñez, přichází Adrián López.

Aleš Pur

Branky: 45+1. Alcácer (Trigueros), 54. Peña (Cazorla), 59. Cazorla (pen.) – 48. Aridane (R. Torres)

Karty:   67. Cazorla (VLR), 90+1. Anguissa (VLR), 90+2. Niño (VLR) – 3. Estupiñán (OSS), 57. Aridane (OSS)

Villarreal CF: Asenjo – Peña, Albiol, Ra. Funes Mori, M. Gaspar – Cazorla, Iborra, Trigueros (67. Anguissa) – G. Moreno (55. Chukwueze), Alcácer (78. Niño), Moisés Gómez.
    Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Niño, Ontiveros, Anguissa, Chukwueze, Chakla.

CA Osasuna: Herrera – Vidal, Aridane, D. García, Estupiñán – Moncayola, I. Pérez – R. Torres, R. García (66. Arnáiz), R. Ibáñez (78. Adrián López) – Cardona (66. Gallego).
    Náhradníci: Pérez – U. García, Adrián López, Mérida, Roncaglia, Arnáiz, Gallego.

Rozhodčí: Valentín Pizarro – Gonzalo García, José Garrido