Detva – Nitra 0:5 (kon.) | Poprad – Miskolc 5:1 (kon.) | Banská Bystrica – MAC Budapešť 4:2 (kon.)
Zvolen – Nové Zámky 6:0 (kon.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 2:0 (kon.)
HK Poprad
5:1 (2:0, 0:1, 3:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
sk Neděle 02.02.2020, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 47. kolo

57:04
    Hostia asi definitívne pochovávajú svoje nádeje na vyrovnanie. Dve minúty za držanie inkasuje Radim Valchař.

53:48
    Keďže si hostia vyžiadali overenie situácie o videorozhodcu, dostáva Miškovec dvojminútový trest za zdržiavanie hry.

52:20
    Poprad získava presilovú hru. Patrik Kiss dostáva dve minúty za seknutie.

38:48
    Popradčania si to v závere druhej tretiny komplikujú. Dve minúty za držanie dostáva Petr Ulrych.

36:51
    Presilovku získava DVTK Miškovec. Pierre Luc Mercier dostáva menší trest za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

24:51
    Popradčania získavajú presilovú hru. Bence Szirányi si odsedí dve minúty za faul lakťom.

19:47
    V závere prvej tretiny získava presilovku Poprad. Francis Beauvillier dostáva dve minúty za napadnutie.

16:23
    Miškovec získava prvú presilovku v stretnutí. Peter Bjalončík dostáva dve minúty za napadnutie.

06:23
    Poprad bude mať k dispozícii druhú presilovku. Marton Farkas si odsedí dve minúty pre hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľade.

04:37
    Prvú presilovku v zápase si zahrá Poprad. Daniel Kiss dostáva dve minúty za podrazenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 5. Vandas (Dalhuisen, Lapšanský), 14. Matúš Paločko (Kozák, Bjalončík), 54. Handlovský (Dalhuisen), 56. Ulrych (Svitana, Takáč), 59. Handlovský (Dalhuisen, Lapšanský) – 23. Valchař (Szirányi, Láda)

HK Poprad: Vošvrda (Kristín) – Erving, Ulrych, Larkin, Dalhuisen, Fabian, Kozák, Česánek – Svitana (C), Zagrapan (A), Takáč – Vandas (A), Handlovský, Lapšanský – Mercier, Bjalončík, Matúš Paločko – Kundrik, Matej Paločko, Králik
    DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (Rajna) – Ross (A), D. Kiss, Láda, Vandane, Szirányi, Göz – Rodman, Galanisz (A), Magosi (C) – Beauvillier, Valchař, Beach – P. Kiss, Harrison, Ritó – Farkas

Rozhodčí: Valach, Juhász – Beniač, Soltész

Diváci: 2 028