Buffalo – Columbus 4:3 (po pr.) | Toronto – Dallas 2:3 (kon.) | Tampa – Edmonton 3:1 (kon.)
Florida – Philadelphia 2:6 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:1 (kon.) | Ottawa – Arizona 3:2 (kon.)
Nashville – NY Islanders 5:0 (kon.) | Minnesota – NY Rangers 3:4 (0:2 po s.n.) | Colorado – Washington 2:3 (kon.)
Anaheim – Calgary 0:6 (kon.) | Vegas – St. Louis 6:5 (po pr.)
Florida Panthers
2:6 (0:3, 0:1, 2:2)
Philadelphia Flyers
Pátek 14.02.2020, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Utkání mezi Floridou a Philadelphií skončilo možná až překvapivě vysokým rozdílem ve skóre. Hosté od počátku zápasu byli lepší a už po dvou třetinách se radovali z průběžného stavu 4:0. Florida ale chytla začátek třetí periody za správný konec a dokázala snížit na rozdíl dvou branek. V závěru ale dvakrát skórovala znovu Philadelphia a z Floridy si odváží cennou výhru 6:2, která ji krůček po krůčku přibližuje k play off.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (04:26:14)

Hvězdy zápasu:

1. James van Riemsdyk (Philadelphia) 1+2
    2. Matt Niskanen (Philadelphia) 0+2
    3. Sean Couturier (Philadelphia) 1+0.

Československá stopa v utkání

Jakub Voráček (Philadelphia) 0+0, +/-: 0, 2 střely, čas na ledě: 16:32.

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Poslední přesilovku utkání Flyers využívají. ROBERT HÄGG si vyměnil puk s Rafflem, najel si před bránu a z bezprostřední blízkosti doklepl puk do sítě. 2:6. Asistence: Michael Raffl a Justin Braun.

59:04
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jonathan Huberdeau – 2 min., hrubost + 2 min., naražení zezadu).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (James van Riemsdyk – 2 min., bitka).

58:49
    James van Riemsdyk ještě útočil na svůj čtvrtý bod v zápase. Z ničeho nic se ocitl před bránou a jen o pár centimetrů netrefil prostor nad ramenem Samuela Montembeaulta.

58:19
    O jedenáct sekund později nastává naprosto totožná situace.

58:08
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude před Carterem Hartem.

57:55
    Travis Konecny bojuje u mantinelu za svou svatyní. Vypadá to, že domácí už ani nemají dostatek sil k tomu, aby se pokusili o zázrak.

57:14
    Jakub Voráček získal puk ve středním pásmu a následně jej lehce posunul za bránu Floridy.

56:32
    Acciari se chystal ke střele z mezikruží, ale puk netrefil dle představ.

55:54
    Florida se snaží odpovědět, ale zatím se nedokáže udržet v pásmu soupeře.
    54:52 Sean COUTURIER - 2:5

54:52
    Dnes je zřejmě vymalováno! Trocheck na útočné modré čáře zaváhal, neboť našel hůl rozjetého Girouxe. Kapitán hostů lehce posunul puk SEANU COUTURIEROVI, který mířil vpřed. Z levé strany přesně zamířil a vstřelil pátou branku svého týmu v dnešním zápase. 2:5. Asistence: Claude Giroux.

53:58
    Po teči útočníka Floridy skončil puk v ochranné síti. Po krátkém přerušení by se mělo vhazovat ve třetině Philadelphie.

53:18
    Hosté už celkem jednoduše vyhazují puky z vlastní třetiny. Florida to má minuty od minuty složitější.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 41. Huberdeau (Weegar, Ekblad), 45. Barkov (Yandle, Strälman) – 5. J. van Riemsdyk (Niskanen, Sanheim), 18. Pitlick (J. van Riemsdyk, Niskanen), 19. Aube-Kubel (M. Raffl, Braun), 39. Laughton (J. van Riemsdyk, Braun), 55. Couturier (Giroux), 60. Hägg (M. Raffl, Braun)

Florida Panthers: Bobrovskij (21. Montembeault) – Ekblad (A), Weegar, Strälman, Stillman, Brown, Yandle, Matheson – Dadonov, Barkov (C), Huberdeau – Connolly, Trocheck (A), Hoffman – Sceviour, Toninato, Vatrano – Pysyk, Acciari.
    Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček, Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes (A), Farabee – Pitlick, Laughton, J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, Bunnaman, M. Raffl.

Rozhodčí: Markovic, Sutherland – Mills, Pancich

Diváci: 15 556