Jekatěrinburg – Novosibirsk 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Spartak Moskva 5:1 (kon.)

Kazaň vstřelila branku!
    Jonas Enlund opouští trestnou lavici předčasně, Kazaň v přesilovce zvyšuje na 4:1! Stanislav Galijev projel na pravý kruhu a poslal puk před brankoviště, odkud si MATT FRATTIN následně zadělal na hattrick! Barulin byl proti zakončení kanadského forvarda naprosto bezmocný. Asistence: Stanislav Galijev, Albert Jarullin.
    41:27 Michail GLUCHOV - 3:1

41:27
    Tak tohle byla velká paráda z dílny MICHAILA GLUCHOVA, který necelou minutu a půl po startu třetí části posílá Kazaň do dvoubrankového vedení! Domácí útočník projel po křídle před branku, vymíchal Barulina a uklidil puk do volného prostoru mezi jeho betobem a pravou tyčí. Asistence: Mikael Wikstrand, Andrej Pedan.
    14:10 Marat CHAJRULLIN - 2:1

14:10
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Odpověď na sebe ovšem tentokrát nenechala dlouho čekat, v první třetině o čisté konto nakonec přichází i Biljalov! Domácí gólman nedosáhl na střelu MARATA CHAJRULLINA z mezikruží, kterou hostující forvard umístil k brankové konstrukci. Početný hostující kotel je na nohou – 2:1! Asistence: Jacob Berglund.
    12:50 Emil GALIMOV - 2:0

12:50
    Domácí naplno využívají zaváhání soupeřovy defenzívy a odskakují do dvoubrankového náskoku! Ve středním pásmu Lukojanov puk prošťouchl na hůl EMILA GALIMOVA, který se následně vydal dopředu a z úniku zakončil přesně k levé tyči. Protihráči jej dojížděli marně – 2:0! Asistence: Arťom Lukojanov.
    07:06 Matt FRATTIN - 1:0

07:06
    První gól série je na světě, domácí na začátku sedmé minuty posílá do vedení MATT FRATTIN! Kazaňský borec projel s kotoučem na holi do prostoru pro vhazování a nižněkamského veterána následně překvapil pěknou ranou pod horní tyč. Levharti se tak ujímají vedení – 1:0! Asistence: Stanislav Galijev, Arťom Galimov.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 8. Frattin (Galijev, A. Galimov), 13. E. Galimov (Lukojanov), 42. M. Gluchov (Wikstrand, Pedan), 55. Frattin (Galijev, Jarullin) – 15. Chajrullin (Berglund)

Ak Bars Kazaň: Biljalov (Miftachov) – Jarullin, Virtanen, Rukavišnikov, Ljamkin, Pedan, Wikstrand, Judin – K. Petrov, Cormier, Azevedo – Galijev, Frattin, A. Galimov – M. Gluchov, E. Galimov, Lukojanov – Voronkov, Fisenko, V. Tichonov – Sannikov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Bryncev, Šaripzjanov, Aťušov, R. Murphy, An. Sergejev, Volgin, Pajgin – Enlund, Chajrullin, Berglund – Z. Mitchell, White, Porjadin – Šiksatdarov, P. Kulikov, Černikov – Chafizov, Grošev, Šarifjanov – Bikmullin.

Rozhodčí: Birin, Gofman – Ivanov, Černyšev.

Diváci: 6 714