NY Islanders – Montreal | 2:6 (kon.) | | | NY Rangers – St. Louis | 1:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Ottawa | 7:3 (kon.) |
Tampa – Boston | 1:2 (kon.) | | | Winnipeg – Buffalo | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – Nashville | 3:1 (kon.) |
Dallas – Edmonton | 1:2 (po pr.) | | | Chicago – Anaheim | 6:2 (kon.) | | | Vegas – New Jersey | 3:0 (kon.) |
San Jose – Toronto | 5:2 (kon.) |
Žďár n/S – Nový Jičín | 7:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 5:1 (kon.) | | | David Servis – Kobra | 1:4 (kon.) |
Jablonec n/N – Nová Paka | 4:1 (kon.) | | | Trutnov – Dvůr Králové n. L. | 4:5 (kon.) | | | Řisuty – Bílina | 0:6 (kon.) |
Děčín – Vrchlabí | 5:10 (kon.) | | | Kolín – Tábor | 7:4 (kon.) | | | Příbram – Klatovy | 5:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Novosibirsk | 0:1 (po pr.) | | | Kazaň – Nižněkamsk | 5:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – N.Novgorod | 3:0 (kon.) |
Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Kralupy n. Vltavou | 6:7 (po pr.) |
Skalica – Dubnica | 4:5 (po s.n.) | | | Martin – Žilina | 2:1 (kon.) | | | Topoľčany – Spišská N. Ves | 3:0 (kon.) |
Bratislava Capitals – Levice | 5:2 (kon.) |
Akademici Plzeň – HC UP Olomouc | 5:4 (po pr.) |
konec
Ak Bars Kazaň
5:1
(3:1, 2:0, 0:0)
Stav série: 2:0
Neftěchimik Nižněkamsk
57:41
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michail Fisenko – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
49:06
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
|
|
48:21
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Marat Chajrullin – 2 min., sekání).
|
|
42:11
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Jacob Berglund – 2 min., podrážení).
|
|
40:29
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Albert Jarullin – 2 min., držení).
|
|
25:21
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
6. Lukojanov (Wikstrand, E. Galimov), 12. Voronkov (Fisenko, V. Tichonov), 13. Frattin (A. Galimov), 30. Galijev (Frattin, K. Petrov), 34. Azevedo (Virtanen, Voronkov) – 2. P. Kulikov
Rozhodčí: Ovčinnikov, Gofman – Ivanov, Sivov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Ak Bars Kazaň:
Biljalov (Miftachov) – Virtanen, Jarullin, Ljamkin, Rukavišnikov, Wikstrand, Pedan, Judin – K. Petrov, Cormier, Azevedo (C) – Frattin, A. Galimov, Galijev – Lukojanov (A), M. Gluchov (A), E. Galimov – Dyňak, Voronkov, V. Tichonov – Fisenko.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Šaryčenkov (12.–12., 34. Barulin) – Bryncev, Šaripzjanov (C), Aťušov (A), R. Murphy, An. Sergejev (A), Volgin, Pajgin – Chajrullin, Berglund, Enlund – Bikmullin, Z. Mitchell, White – Šiksatdarov, P. Kulikov, Porjadin – Grošev, Šarifjanov, Chafizov – Chisamutdinov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Šaryčenkov (12.–12., 34. Barulin) – Bryncev, Šaripzjanov (C), Aťušov (A), R. Murphy, An. Sergejev (A), Volgin, Pajgin – Chajrullin, Berglund, Enlund – Bikmullin, Z. Mitchell, White – Šiksatdarov, P. Kulikov, Porjadin – Grošev, Šarifjanov, Chafizov – Chisamutdinov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ovčinnikov, Gofman – Ivanov, Sivov
Diváci:
Kazaň | 4 | 0 | Nižněkamsk |
#1 | Pondělí 02.03.2020 • 17:35 |
Kazaň - Nižněkamsk 4:1 | |
#2 | Středa 04.03.2020 • 17:00 |
Kazaň - Nižněkamsk 5:1 | |
#3 | Pátek 06.03.2020 • 17:00 |
Nižněkamsk - Kazaň 1:2 po prodl. | |
#4 | Neděle 08.03.2020 • 15:00 |
Nižněkamsk - Kazaň 0:1 |
David Suchý