Linz – Manchester Utd. 0:5 (kon.) | Frankfurt – Basilej 0:3 (kon.) | Sevilla – AS Řím 0:0 (odl.)
Başakşehir – Kodaň 1:0 (kon.) | Inter – Getafe 0:0 (odl.) | Wolfsburg – Šachtar 1:2 (kon.)
Rangers – Leverkusen 1:3 (kon.) | Olympiakos – Wolverhampton 1:1 (kon.)
Olympiakos Pireus
1:1 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
Čtvrtek 12.03.2020, 21:00 • Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus • Evropská liga • Osmifinále

Rozhodčí Clément Turpin dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil utkání, ve kterém Olympiakos remizoval s Wolves 1:1. Oba góly padly až ve 2. poločase, kdy se nejprve v 54. minutě trefil El Arabi a v 67. minutě vyrovnal na 1:1 Neto. Ve 29. minutě se nechal vyloučit Semedo a domácí tým měl až do konce zápasu o jednoho hráče méně, ale i přesto se Olympiakos prezentoval sympatickým výkonem. Vítěze jsme tak nenašli a do odvety si an jeden tým neodnáší výhodu. (23:00:43)

90+4

90+3
    Jiménez pálil zpoza vápna, ale jeho pokus trefil jen boční síť.

90+1
    Neto šel do hlavičkového souboje a pomohl si faulem, rozhodčí neváhal a vytasil žlutou kartu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Gólman Sá zdržoval rozehrávku a rozhodčí mu ukázal žlutou kartu.

89
    Jiménez se dostal do zakončení, ale brankář zasahovat nemusel, protože Jiménez míříl mimo tři tyče.

86
    Pedro Neto zahrával rohový kop, ale z něj žádné nebezpeční pro soupeře nehrozilo.

85
    Posledního střídání využívají také Wolves: ze hřiště odkráčel Moutinho a na hrací plochu vkročil Dendoncker.

84
    Poslední změna v sestavě domácího Olympiakosu: dohrál Valbuena a na zelený pažit naskočil Gaspar.

84
    Fortounis se zapomněl v ofsajdu a rozhodčí musel hru znovu přerušit.

83
    Camara byl faulovaný a dopadl na svoji ruku, ale vypadá to, že je v pořádku a normálně pokračuje ve hře.

81
    Hosté se znovu dostali do šance, tentokrát střílel Diogo Jota, ale mířil nepřesně, takže Sá bude rozehrávat.

80
    Pedro Neto se dostal do zakončení, ale svůj pokus namířil přesně do těch míst, kde stál připravený Sá.

79
    Hosté střídají: na lavičku odchází Vinagre a místo něj přichází Podence.

74
    Camara vsadil na střelu z 30 metrů, ale jeho pokus úspěšně zablokoval Neves.

73
    Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Konstantinos Fortunis.

73
    Jiménez chtěl poslat Wolves do vedení, ale brankář Sá byl proti a svým zákrokem nebezpečnou střelu zneškodnil.

70
    Hráči Wolves zahrávali rohový kop, ale branku soupeře neohrozili, protože Boly fauloval a sudí musel hru přerušit.