Sokolov – Žižkov 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Líšeň 1:1 (kon.) | Slovácko – Prostějov 4:1 (kon.)
Třinec – Karviná 2:2 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 4:1 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Zlín – Kroměříž 4:1 (kon.) | Opava – Vítkovice 4:1 (kon.) | Sparta – Dukla Praha 3:2 (kon.)
Sparta – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Olomouc – Brno 3:1 (kon.) | Olomouc – Brno 2:0 (kon.)

Žižkov právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto, Žižkov potvrdí roli favorita! Urbanec měl spoustu prostoru na pravé straně, který využil k přihrávce na VÁCLAVA DUDLA, který překvapil Fryštáka krásnou technickou střelou k levé tyči. Domácí brankář si sice na míč sáhl, ale zastavit ho nedokázal.
    67. Marek OPLUŠTIL - 0:2

67
    Hosté tentokrát skórují z rohového kopu a vypadá to, že si jdou pro vítězství! Centr od rohového praporku si tentokrát vyhlédl MAREK OPLUŠTIL, který dobře přeskočil bránícího hráče a uklidil míč do brány.
    53. Marek SZOTKOWSKI - 0:1

53
    Hosté se přece jen dostávají do vedení, a to naprosto zaslouženě! Žižkov se přes levou stranu dostal až na hranici šestnáctky, odkud přišel centr do malého vápna. Tam si míč našel úplně nehlídaný MAREK SZOTKOWSKI, který ho hlavou dopravil do sítě.

Lukáš Mihal

Branky: 53. Szotkowski, 67. Opluštil, 83. Dudl

Karty:   78. Machek (SOK) – 78. Bazal (ZIZ)

FK Baník Sokolov: 1. poločas: Fryšták – Ruml, Tkadlec, Hasil, Vondra – Skopec, Machuča, Fišer, Šmehyl, Manzia – Yu.
    2. poločas: Fryšták – Krátký, Čihák, Šulc, Šmehyl – Hackl, Kopřiva, Štursa, Vávra, Machek – Červenka.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Hrubeš – Řezáč, Březina, Žežulka, Dudl – Nešický, Nabiyev, Súkenník – Vůch, Čapek, Diviš.
    2. poločas: Soukup – Dudl, Opluštil, Petrlák, Gurbanov – Halgoš, Bazal, Antl – Urbanec, Szotkowski, Bezdička.