Brighton – Newcastle 0:0 (kon.) | Sheffield Utd. – Everton 0:1 (kon.) | Wolverhampton – Crystal Palace 2:0 (kon.)
Brighton & Hove Albion
0:0 (0:0)
Newcastle United
Pondělí 20.07.2020, 19:00 • Amex Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 37. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (21:03:41)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:12.

Je dobojováno a oba celky si z dnešního mače připíšou bod za bezbrankovou remízu. Také druhý poločas nám nabídl opatrnou podívanou, nicméně gól mohl padnout jak na jedné, tak na druhé straně. V 76. minutě Dúbravku pořádně protáhl Webster a krátce před koncem měl rozhodnutí na hlavě Carroll, ovšem ten nezamířil přesně. O něco spokojenější nakonec ale přeci jen bude Brighton, který si tímto bodem zajistil jistotu záchrany, takže v Premier League ho uvidíme i v příštím ročníku.

90+6

90+5
    Poslední centr poslal do vápna Krafth a Carroll se po něm dopustil nedovoleného zákroku.

90+4
    Po další standardce už se ale opět dostal k hlavičce Carroll, nicméně jeho pokus vylétl vysoko nad Ryanovu svatyni.

90+3
    Ten si ale už domácí dokázali pohlídat a celkem bez problémů se ubránili.

90+2
    Z otočky teď pálil Shelvey a jeho pokus zablokoval Burn, následovat bude rohový kop Newcastlu.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno pět minut.

90
    Domácí nyní kombinují na polovině soupeře, ovšem zatím nemají jak se dostat k pokutovému území.

89
    Lazaro si teď příliš neporozuměl s Trossardem a jejich zaváhání musel hasit Fernández, který s vypětím všech sil vypíchl míč Mac Alisterovi.

88
    Dalším ošetřovaným hráčem v dnešním zápase byl Danny Rose. Ani u něj to ale nevypadá na nějaký vážný zdravotní problém.

87
    Žlutou kartu dostává Adam Webster (Brighton & Hove Albion FC).
    87. Carroll v dobré šanci selhal.

87
    Střídajícímu Duffymu se nepovedlo uhlídat Carrolla a ten měl na hlavě jasný gól, jenže balon netrefil ideálně a bránu minul.

86
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Tariq Lamptey, přichází Shane Duffy.
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Miguel Almirón, přichází Valentino Lazaro.

85
    Rose několikrát naznačil Lampteymu, ovšem ten se ani jednou oblafnout nenechal a poté mu balon ukopl.

84
    Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a stav se stále nezměnil. Dočkáme se branky v závěru?