Brighton – Newcastle 0:0 (kon.) | Sheffield Utd. – Everton 0:1 (kon.) | Wolverhampton – Crystal Palace 2:0 (kon.)
Sheffield United
0:1 (0:0)
Everton FC
Pondělí 20.07.2020, 19:00 • Bramall Lane, Sheffield • Anglická Premier League • 37. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těsím na shledanou. (20:55:42)

Utkání končí vítězstvím Evertonu, který dnes sehrál celkem dobrý zápas, když domácí Sheffield vůbec k ničemu nepustil. Zápas rozhodl jediný gól, když se hned v úvodu druhé půle prosadil Richarlison. Je zajímavé, že Sheffield dokázal doma doslova smést Chelsea, aby dnes nedokázal vystřelit na branku...

90+6

90+4
    Poslední nastavená minuta, Jordan Pickford (Everton) vykopává od své branky.

90+2
    Domácí jsou sice na polovině Evertonu, kde se snaží něco vymyslet, ale situaci si sami komplikují množstvím přihrávek, kdy nakonec stejně chybují.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, hosté jsou blízko třem bodům.

90
    Žlutou kartu dostává Richarlison (Everton FC).

88
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Gylfi Sigurdsson, přichází Séamus Coleman.

87
    Stále tak platí, že domácí ještě nevystřelili na branku... Jordan Pickford (Everton) musel řešit jedinou střelu, která ale i tak šla mimo.

86
    Enda Stevens (Sheffield Utd.) odcentroval z levé strany, ve vápně se dočkal k hlavičce George Baldock, který ale branku přestřelil.

85
    Sheffield s míčem u půlící čáry, John Lundstram nepřesně přihrává, ale nakonec ještě míč zůstává u domácích, kteří tak mohou zaútočit.

84
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Theo Walcott, přichází Anthony Gordon.

83
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Chris Basham, přichází Richairo Živković.

81
    André Gomes (Everton) napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti, ale míč letí pouze vedle branky Sheffieldu.

80
    Je tu osmdesátá minuta zápasu, domácí Sheffield stále prohrává o gól a dle oficiální statistiky ještě ani nevystřelil na branku... to se pak těžko dávají góly.

78
    Žlutou kartu dostává Dominic Calvert-Lewin (Everton FC).

77
    John Fleck (Sheffield Utd.) rozehrává roh z levé strany, jeho centr ale končí u Sidibého, který míč odkopl daleko od vápna.

76
    George Baldock (Sheffield Utd.) se nedostal k míči, po dobrém obranném zákroku Daviese.

75
    Sheffield získává míč, po odkopu Pickforda, tak uvidíme, zda se domácí dostanou do nějaké té šance.