Magnitogorsk – Kunlun 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Petrohrad 1:2 (kon.) | Kazaň – Viťaz 0:4 (kon.)
CSKA Moskva – Soči 3:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Red Star Kunlun
Pátek 04.09.2020, 16:00 • Arena Metallurg • KHL

59:18
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikita Chlystov – 2 min., krosček).

54:56
    Jegor Dugin dostal dvě minuty za hákování. Přesilovka pro domácí.

45:38
    Dlouho jim to ale nevydrželo! Na trestnou lavici usedá za sekání pro změnu Jegor Korobkin. Domácí si zápas komplikují nedisciplinovaností.

43:34
    Taylor Beck je vyloučen za faul v útočném pásmu a Kunlun tak bude hrát další přesilovku. Soupeře přibrzdil rukou.

40:14
    Hned v úvodu třetí třetiny je vyloučen Sergej Plotnikov za podrážení. přesilovka pro Kunlun.

34:24
    Další vyloučení na hostující straně. Ruslan Pedan dostal dvě minuty za sekání.

31:44
    Ivan Nikolišin dostává dvě minuty za hrubost. Domácí si po reklamní přestávce zahrají přesilovku.

27:38
    Krikunov se zbavil šikovnou kličkou Sergeje Plotnikova, který ho podrazil. Hosty čeká první přesilová hra.

16:00
    Dmitrij Megalinskij v rohu podrazil soupeře a je za to vyloučen. Další přesilovka pro Magnitku.

06:57
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3! Jegor Dugin se dopustil hákování a usedl na trestnou lavici.

04:32
    Anton Glinkin si najížděl před domácí branku a holí nechtěně zasáhl protihráče. Zřejmě mu způsobil krvavé zranění, proto dostal trest na 2 + 2 minuty! Magnitogorsk si zahraje dlouhou přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 17. S. Plotnikov (A. Nestrašil, Karpov), 57. Pesonen (Beck, Lammikko) – 60. Pedan (Glinkin, Archipov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Olkinuora) – J. Jakovlev (A), Dronov, Minulin, Pašnin (A), N. Chlystov, Zemčonok, Nilolajev – Potěchin, Prochorkin, S. Plotnikov (C) – Beck, Lammikko, Pesonen – Čibisov, A. Nestrašil, Karpov – Několenko, Korobkin, J. Platonov – Švyrjov.
    Red Star Kunlun: Šikin (Lazušin) – D. Osipov, Piganovič (C), Pedan, Megalinskij, Baldajev, Starikov, Gimajev – Zyrjanov, Kitarov (A), Archipov – Krikunov, Kručinin (A), Nikolišin – Glinkin, Dugin, Maximov – Monachov, Markovin, Šachvorostov.

Rozhodčí: Birin, Kulakov – Nikolajev, Novikov