Motor ČB – Mountfield HK | 1:5 (kon.) |
Liberec – K. Vary | 5:2 (kon.) | | | Kladno – Třemošná | 9:3 (kon.) | | | Kobra – Havlíčkův Brod | 2:3 (kon.) |
Hvězda Praha – Plzeň | 0:0 (odl.) | | | Motor ČB – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Pardubice | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Havířov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Poruba – Vítkovice | 0:8 (kon.) |
Mladá Boleslav – PZ Kladno | 7:0 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Třinec | 0:8 (kon.) | | | Chomutov – HC Litvínov | 3:6 (kon.) |
Technika Brno – Tábor | 1:5 (kon.) | | | Vsetín – Olomouc | 3:2 (kon.) |
Kazaň – Ufa | 4:1 (kon.) | | | Kunlun – Jekatěrinburg | 2:5 (kon.) | | | N.Novgorod – Čerepovec | 3:4 (po pr.) |
Soči – Jaroslavl | 0:0 (odl.) | | | Spartak Moskva – Petrohrad | 0:2 (kon.) | | | Viťaz – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) |
Bratislava Capitals – Banská Bystrica | 0:0 (zruš.) | | | Vlci Žilina – Spišská N. Ves | 0:0 (zruš.) | | | Humenné – Michalovce | 2:5 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 2:1 (kon.) |
Nové Zámky – HC Slovan | 0:2 (kon.) | | | Dubnica – Trenčín | 2:7 (kon.) |
konec
Red Star Kunlun
2:5
(1:2, 1:1, 0:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Milan Huppert
Branky a nahrávky:
3. Kristo (Lofquist), 31. Kristo (Werek, Shinkarchuk) – 8. Golyšev (Bělousov), 20. Dacjuk (Alexej Vasilevskij, Makejev), 23. Platt (Dacjuk), 46. D. Bodrov, 54. Platt (Alexej Vasilevskij, Litovčenko)
Rozhodčí: Olenin, Lavrenťjev – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Red Star Kunlun:
Hrubec (Šikin) – Chelios (A), Lofquist, Šustr (A), Starikov, Bondra, Gimajev – Kristo (C), Wellman, Shinkarchuk – Monachov, Šaporev, Nikolišin – Šachvorostov, Dugin, Werek – Maximov, Skvorcovs, Riche.
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Gross (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Ch. Genoway, Mamkin, Arzamascev, D. Bodrov (A), Salov – Makejev, Golyšev, Dacjuk (C) – Holland, Macek, Sexton – Bočarov, P. Kulikov, Bělousov – Protapovič, Ovčinnikov, Litovčenko – Platt.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Gross (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Ch. Genoway, Mamkin, Arzamascev, D. Bodrov (A), Salov – Makejev, Golyšev, Dacjuk (C) – Holland, Macek, Sexton – Bočarov, P. Kulikov, Bělousov – Protapovič, Ovčinnikov, Litovčenko – Platt.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Olenin, Lavrenťjev – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci:
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jake Chelios – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Kulikov – 2 min., hrubost).