Pardubice B – Brozany 0:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Bohemians B 1:0 (kon.) | Teplice B – Liberec B 3:3 (5:4 po pen.)
Zápy – Hr. Králové B 3:0 (kon.)
FK Pardubice B
0:1 (0:0)
SK Sokol Brozany
Neděle 27.09.2020, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

1

1
    Pardubice hned v první minutě zahrozily od rohového praporku, ale centr dokázal zlikvidovat hráč Brozan.

3
    I Brozany se dostaly do šance, když se pokusily z přímého kopu rozehrát po zemi , na to byly Pardubice připraveny a zakončit Brozany nenechaly.

5
    Pardubice se musí bránit mnoha střelám Brozan, zatím ale pardubická svatyně odolává.

7
    Zápas se uklidnil, Brozany se pomalu kombinačně snaží dostat na polovinu Pardubic.

9
    Brozany se dostaly do dobré pozice před bránou, ale než stačily zakončit, rozhodčí zapískal ofsajd.

11
    Pardubice se teď po chybné rozehrávce Brozan dostaly do šance, ale Havránek stačil na poslední chvíli míč vypíchnout.

13
    Brozany aktivnějším týmem, gól jsme ale zatím neviděli.

15
    Brozany se snažily zahrozit z rohu, ale míč našel pouze hlavu pardubického hráče.

17
    Pardubice se poslední minuty nacházejí ve svém útočném pásmu, bohužel pro Pardubice jejich střely branku nenašly.

19
    Krátký skvěle vyběhl po pravém křídle a přízemním centrem našel Tichého, ten ale napálil pouze bránícího hráče.

22
    Hráči Brozan se snaží prolomit obranu Pardubic, ta to ale zatím zvládá bez problémů.

24
    Brozany se snaží kombinovat, a pardubickým míč moc nepučují.

28
    Nebezpečný přímý kop Brozan se do branky nepovedlo dostat, avšak Šmíd musel zasahovat.

30
    Pardubice se po levém křídle dostaly až k centru, který ale vyběhnutého Havránka překvapil, jelikož dokázal trefit břevno.

32
    Pardubice napadají rozehrávku Brozan a snaží se je donutit k chybě.

35
    Lee a Cibulka se dostali do souboje, ze kterého vyšel vítězně Cibulka, který tak dokázal ukončit útok Pardubic.

37
    Brozany se také snaží napadat rozehrávku Pardubic, zatím však žádný tým nechybuje.

39
    O další přímý kop Brozan se dokázal postarat Šmíd.

41
    Roh Brozan dokázal najít jejich hráče, ten ale nedokázal míč ideálně sklepnout, a tak je skóre pořád neměnné.

44
    Krátký se dokázal dostat přes levé křídlo do pokutového území, ale o jeho střelu se postaral Šmíd.

45

46

46
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Jirkovský, přichází Chukwuma.

46
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Milutinović, přichází Výborný.

47
    Brozany vlétly do druhého poločasu aktivněji a již po pár minutách několikrát prověřily obranu Pardubic.

48
    Po rohu Pardubic musel neuvěřitelným zákrokem zasahovat Havránek, ten dokázal míč dostat mimo tři tyče.

51
    Brozany právě vstřelily branku!
    Po rohovém kopu se skvěle hlavou dokázal prosadit Jáchym BECHYNĚ.

55
    Havránek musel vytahovat střelu Pardubic až z šibenice.

57
    Pardubice po gólu Brozan více na míči.

58
    Nebezpečná pozice pro Pardubice v podobě přímého kopu Brozan, proletěla kousek od levé tyče gólmana.

61
    Chukwuma se po špatné rozehrávce dostal do šance kdy šel sám na bránu, Šmíd ale jeho střelu perfektně zlikvidoval!

64
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází , přichází Balog.

64
    Pardubice jsou pod velkým tlakem, jelikož Brozany si vytváří velké množství šancí.

66
    Další přímý kop Brozan dokázal trefit pouze zeď Pardubic.

68
    Žlutou kartu dostává Krátký (Sokol Brozany).

68
    Lee se snažil náběhem za obranu ohrozit Brozany, míč si však pohlídal obránce.

69
    Žlutou kartu dostává Zelenka (FK Pardubice B).

70
    Další přímý kop Brozan si pohlídal Šmíd.

71
    Brozany drží Pardubice v tlaku, a byly odměněny rohem, míč na branku Tichý sklepnout dokázal, tam však už byl připravený Nemšovský který míč na poslední chvíli vystřelil.

73
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází , přichází Slavík.

74
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Gebert, přichází Kolařík.

76
    Brozany i po četném střídání, pokračují na polovině Pardubic a vytvářejí velké množství šancí.

78
    Pardubice se po dlouhé době dostaly k rohovému kopu, roh však hráče domácích nenašel.

80
    Oba celky si nic nedarují zadarmo, a tak se hra většinu času odehrává na polovině hřiště.

83
    Brozany po rychlém protiútoku dokázaly dostat do šance, tu ale neideálně trefil Bechyně.

85
    Lee se po pravém křídle dokázal dostat až k centru, v pokutovém území však už byl připravený Havránek.