Vítkovice – Plzeň | 4:5 (po pr.) |
Chabarovsk – N.Novgorod | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Barys – Petrohrad | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Dynamo Moskva – Kunlun | 6:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Omsk | 4:2 (kon.) |
Innsbruck – Bratislava Capitals | 2:3 (po s.n.) |
HK MD Šumperk – Warriors Brno | 11:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Technika Brno | 5:3 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Havlíčkův Brod | 1:2 (po s.n.) |
Ústí n/L – Písek | 5:2 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 3:7 (kon.) |
Nové Zámky – Zvolen | 0:0 (odl.) | | | Nitra – Zvolen | 3:2 (kon.) | | | HC Slovan – Poprad | 1:2 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 0:0 (odl.) | | | Trenčín – Detva | 5:2 (kon.) | | | Banská Bystrica – Michalovce | 4:5 (kon.) |
konec
Sokol Malá Víska
4:5
(0:0, 2:5, 2:0)
HC Buldoci Stříbro
36:46
|
Vyloučení v týmu Sokol Malá Víska (Václav Kopidlanský – 2 min., podrážení).
|
|
30:11
|
Vyloučení v týmu HC Buldoci Stříbro (Jan Šůcha – 2 min., podrážení).
|
|
28:50
|
Vyloučení v týmu HC Buldoci Stříbro (Petr Staněk – 2 min., hákování).
|
|
11:31
|
Vyloučení v týmu Sokol Malá Víska (Václav Nauš – 2 min., napadení).
|
Branky a nahrávky:
21. Nauš (Kořínek), 27. Petruška (Turhobr), 41. Kotěšovec (Kosohorský), 42. Pitel (Petruška, Kopidlanský) – 18. Černoch (Červenka, Šůcha), 19. Sládek (Dráždil), 25. Sládek, 29. Staněk (Houdek), 30. Šůcha
Rozhodčí: Martin Němec — Václav Jindra, Michal Moravec
Diváci: 12
Neproměněná penalta:
Sokol Malá Víska:
P. Sika — V. Kopidlanský, P. Turhobr, T. Vlasák, P. Král, J. Chalupa — P. Petruška, D. Kotěšovec, R. Pitel, V. Nauš, T. Kosohorský, V. Kořínek, O. Babka
Náhradníci:
Trenér:
HC Buldoci Stříbro: M. Steiner — J. Houdek, P. Červenka, K. Dráždil, P. Bobr, J. Sova — M. Sládek, J. Šůcha, P. Staněk, D. Černoch, R. Reiss, O. Polívka, M. Muzikář
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Buldoci Stříbro: M. Steiner — J. Houdek, P. Červenka, K. Dráždil, P. Bobr, J. Sova — M. Sládek, J. Šůcha, P. Staněk, D. Černoch, R. Reiss, O. Polívka, M. Muzikář
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Němec — Václav Jindra, Michal Moravec
Diváci: 12