Leeds – Burnley 1:0 (kon.) | West Ham – Brighton 2:2 (kon.) | Liverpool – West Brom 1:1 (kon.)
Wolverhampton – Tottenham 1:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Neděle 27.12.2020, 20:15 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 15. kolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:17:45)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 20:13.
    Zápas mezi Wolves a Tottenhamem nepoznal vítěze

Zápas mezi Wolves a Tottenhamem skončil remízou 1:1. Po prvním poločase měl navrch favorit, když už v 1. minutě skóroval skrytou střelou Tanguy Ndombèlé, avšak domácí ve druhém dějství zabrali a odměnou jim bylo kýžené vyrovnání, které zařídil v 86. minutě stoper Romain Saïss, za jehož hlavičkou na zadní tyč se Lloris pouze ohlédl. Vlci v tabulce zůstávají na 11. pozici, Tottenham dotáhl Manchester City a díky lepšímu skóre je pátý.

90+7
    90+6. Silva hlavičkoval slabě na Llorise

90+6
    V poslední nastavené minutě mohl dokonat obrat Fábio Silva. Od Nevese dostal centr ideálně na hlavu, avšak zakončení o zem bylo slabé, navíc jej namířil přímo do rukavic gólmana.

90+5
    Pierre-Emile Höjbjerg musel do skluzu a ještě dokázal míč přiťuknout na pravou stranu Lamelovi. Následoval střílený centr, jemuž se obětavě postavil do cesty Rayan Aït-Nouri. Hra pokračuje autovým vhazováním.

90+4
    Tottenham potřebuje útočit, avšak obrana Vlků pracuje skvěle. A ofenziva nezaostává, presující Fábio Silva donutil Winkse k malé domů.

90+3
    Parádní obranný skluz předvedl v blízkosti vlastního vápna Nélson Semedo. Překvapený Bergwijn musel otočit a zabrat do obrany.

90+2
    Nedovolený zákrok Pedra Neta vrací balón do držení Spurs. Matt Doherty rozehrál okamžitě na krátko, žádné dlouhé čekání.

90+1
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Vitinha.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby šest minut.

89
    Štěstí zkusil Pierre-Emile Höjbjerg. Z pozice středního záložníka natáhl k dalekonosné střele, jež nenalezla cíl.

88
    Hosté okamžitě otočili o 180 stupňů a snad poprvé v rámci druhého poločasu zaútočili. Harry Kane chtěl po kontaktu s Coadym penaltu. Neuspěl.
    86. Romain SAÏSS - 1:1

86
    Wolves právě vstřelili branku!
    Vlci se dočkali, je vyrovnáno! Pedro Neto od rohového praporku odcentroval na hlavu ROMAINA SAISSE, jenž utekl osobnímu strážci a hlavičkou na zadní tyč rozvlnil síť. Lloris zůstal stát jako přikovaný.

85
    Na levé straně si Daniel Podence narazil s Nevesem, načež centroval. Balón jemně tečoval Harry Winks a to přímo do rukavic brankáře Llorise.