Leeds – Burnley 1:0 (kon.) | West Ham – Brighton 2:2 (kon.) | Liverpool – West Brom 1:1 (kon.)
Wolverhampton – Tottenham 1:1 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Neděle 27.12.2020, 20:15 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 15. kolo
    90+6. Silva hlavičkoval slabě na Llorise

90+6
    V poslední nastavené minutě mohl dokonat obrat Fábio Silva. Od Nevese dostal centr ideálně na hlavu, avšak zakončení o zem bylo slabé, navíc jej namířil přímo do rukavic gólmana.

90+1
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Vitinha.
    86. Romain SAÏSS - 1:1

86
    Wolves právě vstřelili branku!
    Vlci se dočkali, je vyrovnáno! Pedro Neto od rohového praporku odcentroval na hlavu ROMAINA SAISSE, jenž utekl osobnímu strážci a hlavičkou na zadní tyč rozvlnil síť. Lloris zůstal stát jako přikovaný.

84
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Heung-min, přichází Érik Lamela.

83
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Owen Otasowie.

75
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Fernando Marçal, přichází Rayan Aït-Nouri.

70
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Tanguy Ndombèlé, přichází Moussa Sissoko.

70
    Druhá žlutá karta do domácí hřad v rozmezí dvou minut. Hříšníkem další z portugalských hráčů, a sice Nélson Semedo. Trestán je za tvrdý skluz proti Sonovi.

68
    Fernando Marçal na polovině hřiště zastavil Ndombélého, jenž i vpádu dokázal rozvinout akci přihrávkou na Kanea. Sudí Tierney se po přerušení hry k zákroku vrátil a ukázal portugalskému bekovi žlutou kartu.

63
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Sergio Reguilón, přichází Steven Bergwijn.

58
    Stoper Conor Coady vyrobil obrovskou chybu, obhodit Ndombélého se mu nepodařilo. Angličan posléze zatáhl za záchrannou brzdu, odměnou je žlutý kartónek.

46
    Daniel Podence si zblízka prohlédl žlutou kartu pár vteřin po zahájení druhého poločase. Kousek za polovinou hřiště křídelník nestačil zastavit a zezadu tvrdě sestřelil Sáncheze.

45+1
    V nastavení první půle přichází první žlutá karta utkání. Tu obdržel Harry Winks, který stažením Neta za dres zabránil možnosti rychlého protiútoku.
    28. Silva střílel do boční sítě

28
    Domácí mužstvo dělilo pár decimetrů od vyrovnání! Nélson Semedo našel stříleným centrem z pravé strany kopačky Fábia Silvy, nejmladší střelec Vlků v historii rozvlnil pouze boční síť.
    1. Tanguy NDOMBÈLÉ - 0:1

1
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Fantastický úvod v podání Spurs, kteří jdou do vedení v první minutě! Odražený balón z rohového kopu Davies přiťukl za šestnáctku TANGUYI NDOMBÉLÉMU, na jehož skrytou střelu Patrício vůbec neviděl, reagoval příliš pozdě.