RB Lipsko – Bochum 4:0 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 1:0 (kon.) | Regensburg – Kolín nad Rýnem 2:2 (4:3 po pen.)
Stuttgart – Mönchengladbach 1:2 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:0 (1:0)
FC Schalke 04
Středa 03.02.2021, 18:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německý pohár • Osmifinále

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek dnešního večera. (20:28:28)

Fauly: 17:14

Zápas skončil, Wolfsburg doma porazil Schalke 1:0 a slaví postup do čtvrtfinále Německého poháru! Domácím nakonec stačil jediný gól, který vstřelil ve 40. minutě Wout Weghorst, který nejprve sice neproměnil penaltu, ale z dorážky už se nemýlil. Schalke mělo tři dobré šance na vyrovnání. Nejprve ještě na konci prvního poločasu selhal Hoppe, pak v 74. minutě Uth a v 85. minutě pak znovu Hoppe. V závěru zápasu mělo Schalke dobrý tlak, ale i kvůli bídné koncovce nedokázalo dostat zápas ani do prodloužení.

90+5

90+4
    K hlavičce se po následném centru z pravé strany dostal Thiaw, ten ale hlavičkoval nepřesně a ani penaltu si nevymodlil.

90+3
    Becker poslal z pravé strany velmi dobrý centr do vápna, ale na míč nikdo nedosáhl. Je z toho alespoň rohový kop.

90+3
    Na rohový kop přišel do vápna i Fährmann a právě on se málem dostal k hlavičce. K míči se ale nakonec nedostal.

90+2
    Schalke předvedlo nadějnou akci a Mendyl svým sraženým centrem vybojoval pro své mužstvo rohový kop.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Na druhé straně střílel z levé strany pokutového území Brekalo, jeho pokus byl ale zablokovaný.

90
    I další nákop hostů do šestnáctky Wolfsburgu končí jen v rukavicích Casteelse.

89
    Standardní situace ale domácí nerozehráli špatně a nevyužili tak jednu z posledních šancí na vyrovnání.

88
    Teď dostanou hosté zajímavou šanci, budou kopat standardní situaci.

88
    Wolfsburg je zatažený na své polovině a Schalke zatím nedokáže tento obranný val překonat.

86
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Bartosz Bialek.
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Josuha Guilavogui.
    85. Hoppe dnes zazdil už druhou šanci na vyrovnání.

85
    Do nadějné příležitosti se dostal po centru z pravé strany Hoppe, ale ani svou druhou tutovku neproměnil, tentokrát přestřelil branku.

84
    Schalke znovu drží míč na polovině soupeře a rádo by si vynutilo závěrečný tlak.